Bedančiam "Žalgiriui" – "Atlanto" antausis (VIDEO)

Patikimą gynybą eilinį kartą pademonstravę Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai tapo naujaisiais šio sezono „SMScredit.lt A lygos“ lyderiais.

Konstantino Sarsanijos kariauna namuose sėkmingai realizavo standartines padėtis ir po dviejų įmuštų įvarčių antrame kėlinyje 2:1 (0:0) įveikė antrą kartą iš eilės pergalės neiškovojusį Vilniaus „Žalgirį“.

Pirmoje mačo dalyje gausiai stadione susirinkę sirgaliai daug pavojingų epizodų nepamatė. Žalgiriečiai trumpos atkarpos metu kėlė tris kampinius iš eilės, po kurio šeimininkams teko gerokai paplušėti baudos aikštelėje.

Netrukus veiksmas persikėlė prie „Žalgirio“ vartų, o sykį žalgiriečiams nusišypsojo sėkmė. Po Olego Dmitrijevo pakelto kampinio Maksimas Maksimovas, buvęs baudos aikštelėje visiškai laisvas, smūgiavo į tolimąjį vartų kampą, kurį saugojęs Mantas Kuklys išmušė kamuolį, skriejusį į vartus.

Nors pirmame kėlinyje kamuolio kontrolė priklausė svečiams, tačiau žalgiriečiai neatliko nė vieno smūgio į vartų stačiakampį.

Daug darbo Povilas Valinčius neturėjo ir po pertraukos, savo ruožtu, jo komandos draugai kovojo negailėdami savęs bei išnaudojo standartinę padėtį. Šį kartą suveikė dviejų rusų tandemas: O. Dmitrijevas perdavė kamuolį nuo kampinio gairelės arčiau vartų, kur 59-ąją minutę M. Maksimovas tiksliai smūgiavo galva.

Po puikaus legionieriaus iš Rusijos, pasižymėjusio ketvirtą kartą šio sezono „SMScredit.lt A lygoje“, įvarčio „Atlantas“ buvo tarsi ant sparnų. Savo kovingumu šeimininkai pranoko daug techninio broko atlikusius žalgiriečius ir būtent po dar vieno M. Maksimovo smūgio galėjo padvigubinti rezultatą – ruso smūgį atrėmė tinkamą poziciją užsiėmęs Saulius Klevinskas.

Tik antro kėlinio viduryje svečiai pirmą sykį pataikė į vartų plotą, smūgio autorius – Mantas Kuklys. Visgi jau netrukus „Žalgirio“ ekipai teko dar kartą žaidimą pradėti nuo aikštės vidurio.

74-ąją minutę po to paties O. Dmitrijevo pakelto kampinio nuo varžovo atitrūkęs kapitono raištį ryšėjęs Kazimieras Gnedojus padvigubino rezultatą.

„Žalgiris“ per likusį laiką metė visas pajėgas į puolimą, sukūrė keletą aštrių epizodų ir tik septintą pridėto laiko minutę pelnė garbės įvartį. Antrą sykį šiame sezone po pakelto kampinio pasižymėjęs Mamadou Mbodjis tik šiek tiek apkartino nuotaiką klaipėdiečiams, kurių favoritai tapo „SMScredit.lt A lygos“ vienvaldžiais lyderiais.