Be Z. Ibrahimovičiaus likusi „Milan“ dramatiškai nusileido „Inter“ ekipai © JumpStory nuotr.

Emocijų kupinuose rungtynėse Milano „Inter“ paskutinėmis minutėmis išplėšė dramatišką pergalę.

A. Conte auklėtiniai, namuose 2:1 palaužė „Milan“ futbolininkus ir žengė į kitą turnyro etapą.

Į priekį svečiai išsiveržė 31-ąją rungtynių minutę po puikaus Z. Ibrahimovičiaus įvarčio.

Pirmojo kėlinio pabaigoje kaktas surėmė ir aštriomis frazėmis apsikeitė Romelu Lukaku ir Zlatanas Ibrahimovičius. Teisėjas iš karto į tai sureagavo ir abiem žaidėjams skyrė po geltoną kortelę.

Vis tik, Milano „Inter“ puolėjas, net ir pasibaigus pirmajam kėliniui neslėpė savo pykčio ir į rūbinę žengė tik su komandos draugų palyda.

Antrąjį kėlinį „Inter“ pradėjo greitomis ir pavojingomis atakomis, tačiau puikiai vartus gynęs C. Tatarusanu neleido šeimininkams išlyginti rezultato.

59-ąją minutę antrąją geltoną kortelę susitikime užsidirbo Z. Ibrahimovičius, kuris neleistinai sustabdė A. Kolarovą ir buvo priverstas palikti aikštę.

71-ąją rungtynių minutę rezultatą išlygino R. Lukaku kuris tiksliai realizavo 11 metrų baudinį.

Pergalingą įvartį septintąją pridėto laiko minutę pelnė C. Eriksenas.

Po šios pergalės „Inter“ žengia į Italijos taurės pusfinalį, kur susitiks su „Juventus“ ir „Spal“ mačo nugalėtojais.