"Bayern" turėjo pripažinti "Napoli" pranašumą, "Atletico" palaužė "Liverpool" (VIDEO)

Trečiadienį Vokietijoje baigėsi draugiškas "Audi Cup" turnyras, kuriame kovojo Miuncheno "Bayern", Madrido "Atletico", "Liverpool" ir "Napoli" klubai.

Pirmajame susitikime prieš "Liverpool" pralaimėjęs Miuncheno "Bayern" ir vėl patyrė nesėkmės skonį - rezultatu 0-2 nusileido "Napoli" futbolininkams.

14-ąją minuę italus į priekį išvedė gynėjas Kalidou Koulibaly, o pergalę antrojo kėlinio pradžioje užtikrino tikslus Emanuele Giaccherini smūgis į varžovų vartus.

Carlo Ancelotti vertėtų pagalvoti apie sudėties sustiprinimą - per paskutines šešerias draugiškas rungtynes bavarai net keturis kartus patyrė pralaimėjimą.

Paskutinėse draugiško turnyro rungtynėse susigrūmė "Atletico" ir "Liverpool" futbolininkai. Diego Simeone auklėtiniai po 11 metrų baudinių serijos pranoko anglus ir tapo turnyro nugalėtojais.

33-ąją minutę pirmieji į priekį įsiveržė "Atletico" - pasižymėjo 19-metis Keidi Bare. Vis dėlto "raudonieji" nepasidavė ir 83-ąją minutę Roberto Firmino nuo 11 metrų žymos pasiekė išlyginamąjį įvartį.

Per likusį laiką komandos įvarčių nepasiekė, todėl nugalėtojas sprendėsi 11 m. baudinių serijoje. Vienintelis netikslus Jordano Hendersono smūgis nulėmė "Atletico" pergalę.

"Napoli" 2 - 0 "Bayern"
14' [1 - 0] K. Koulibaly
55' [2 - 0] E. Giaccherini

"Atletico" 1 - 1 "Liverpool"
(11 m. baudinių serija: 5-4)
33' [1 - 0] K. Bare
83' [1 - 1] R. Firmino (11 m. baudinys)