„Bayern“ toliau tolsta nuo „Borussia“: Bundeslygos lyderiai pasiekė skirtingus rezultatus © AP nuotr.

Bundeslygoje, prieš žiemos pertrauką, didėja atotrūkis tarp pirmos ir antros vietos turnyrinėje lentelėje.

„Bayern“ namuose 2:1 palaužė „Mainz“ ekipą, o Dortmundo „Borussia“ išvykoje nesugebėjo įveikti „Bochum“ ekipos – 1:1.

„Bayern“ savo rungtynėse pirmieji praleido įvartį, jau 22-ąją minutę. Tačiau antrajame kėlinyje tikslūs Jamalo Musialos ir Kingsley Comano smūgiai išplėšė pergalę „bavarams“ 15-ąjame ture.

„Borussia“ išvykoje su „Bochum“ sugebėjo išplėšti lygiąsias. BVB taip pat pirmieji praleido, tačiau 85-ąją minutę bent jau tašką sugebėjo iškovoti po Juliano Brandto įvarčio.

Lentelės kaimynų dvikovoje „Hoffenheim“ 2:1 išvykoje palaužė „Freiburg“ ekipą ir pakilo į 4-ąją vietą, o Menchengladbacho „Borussia“ toliau demonstruoja prastą forma – išvykoje 1:4 pralaimėjo naujojo trenerio Dominico Tedesco vedamai „RB Leipzig“ ekipai.