"Bayern" sutriuškino "Werder", "Borussia" išplėšė lygiąsias prieš "Bayer" © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijoje žaidžiamos šešerios "Bundesliga" pirmenybių XXXII-ojo turo rungtynės.

"Allianz" tvirtovėje prieš lemiamą UEFA Čempionų lygos pusfinalio akistatą Miuncheno "Bayern" futbolininkai susigrūmė su Brėmeno "Werder". Antrajame kėlinyje pabudę bavarai nušlavė varžovus rezultatu 5-2.

Pirmajame kėlinyje "Werder" demonstravo charakterį. 10-ąją minutę svečius į priekį išvedė Theodoras Gebre Selassi, tačiau rezultatą netrukus išlygino Franckas Ribery.

Artėjant kėliniui į pabaigą Aaronas Huntas nuginklavo Manuelį Neuerį, o "Werder" ir vėl įsiveržė į priekį, bet antrajame kėlinyje Vokietijos čempionai įrodė savo pranašumą.

Du kartus pasižymėjo Claudio Pizarro, o kiek vėliau varžovų triuškinamą pratęsė Bastianas Schweinsteigeris ir Arjenas Robbenas.

Kitose rungtynėse Lėverkuzeno "Bayer" savo žiūrovų akivaizdoje išsiskyrė taikiai su Dortmundo "Borussia".