"Bayern" sutriuškino "Augsburg", "Borussia" ir vėl pralaimėjo (VIDEO)

Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios 15-ojo turo rungtynės.

"Augsburg" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Miuncheno "Bayern" futbolininkais. Pirmajame kėlinyje šeimininkai atsilaikė, tačiau antrajame buvo negailestingai sutriuškinti rezultatu 0-4.

Nugalėtojų gretose įvarčius antrajame kėlinyje pelnė Mehdi Benatia, Robertas Lewandowskis ir du kartus pasižymėjo Arjenas Robbenas.

Tuo tarpu Dortmundo "Borussia" ir vėl patyrė nesėkmės skonį. Berlyno "Hertha" savo aikštėje minimaliu skirtumu palaužė Jurgeno Kloppo auklėtinius, kurie patyrė jau net devintąją pralaimėjimą ir užima 16-ąją vietą.

Kitose rungtynėse "Koln" nugalėjo "Schalke", o "Hannover" - Brėmeno "Werder" ir "Freiburg" - "Hamburger" susitikimai baigėsi taikiai.

"Augsburg" 0 - 4 "Bayern"

"Freiburg" 0 - 0 "Hamburger"

"Hertha" 1 - 0 "Borussia"

"Schalke" 1 - 2 "Koln"

"Werder" 3 - 3 "Hannover"

"Mainz" 1 - 1 "Stuttgart"