"Bayern" rungtynių pabaigoje dramatiškai įveikė "Wolfsburg" (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos penkerios 23-ojo turo rungtynės.

Miuncheno "Bayern" išvykoje susigrūmė su "Wolfsburg". Bavarai buvo arti savo nutrauktos pergalių serijos, tačiau mačo pabaigoje išsigelbėjo ir pasiekė pergalę rezultatu 2-1.

8-ąją minutę "vilkai" įsiveržė į priekį ir pranašumą išlaikė iki pat 64 minutės. Dar 55-ąją minutę Arjenas Robbenas galėjo atstatyti pusiausvyrą, bet nerealizavo 11 metrų baudinio.

Vis dėlto ilgai "Wolfsburg" nesidžiaugė - 64-ąją minutę Sandro Wagneris išlygino rezultatą, o į pergalę svečius atvedė po keitimo pasirodęs Robertas Lewandowskis. Per pridėtą laiką buvo paskirtas dar vienas 11 metrų baudinys, kurį šį kartą sėkmingai realizavo lenkas.

Tai buvo dešimta "Bayern" pergalė iš eilės Vokietijoje. Juppo Heynckeso auklėtiniai turi 59 taškus ir prieš artimiausius persekiotojus jau pirmauja net 21 taško skirtumu.

Likę susitikimai baigėsi Lėverkuzeno "Bayer", Gelzenkircheno "Schalke" ir "Freiburg" pergalėmis bei "Koln" - "Hannover" lygiosiomis.

"Wolfsburg" 1 - 2 "Bayern"
8' [1 - 0] D. Didavi
64' [1 - 1] S. Wagner
90+1' [1 - 2] R. Lewandowski (11 m. baudinys)
55' A. Robben ("Bayern") nerealizavo 11 m. baudinio

"Koln" 1 - 1 "Hannover"
30' [1 - 0] Y. Osako
37' [1 - 1] N. Fullkrug

"Freiburg" 1 - 0 "Werder"
24' [1 - 0] N. Petersen (11 m. baudinys)
87' J. Haberer ("Freiburg") nerealizavo 11 m. baudinio

"Hamburger" 1 - 2 "Bayer"
40' [0 - 1] L. Bailey
50' [0 - 2] K. Havertz
70' [1 - 2] A. Hahn

"Schalke" 2 - 1 "Hoffenheim"
11' [1 - 0] T. Kehrer
28' [2 - 0] B. Embolo
78' [2 - 1] A. Kramarič