"Bayern" - "Real": C. Ancelotti prieš savo buvusius auklėtinius (įdomūs faktai)

21 valandą 45 minutės Lietuvos laiku Vokieitijoje laukia intriguojančios UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynės. "Allianz" stadione Miuncheno "Bayern" priima Madrido "Real" futbolininkus. Jūsų dėmesiui - rungtynių faktai.


"Bayern" ir "Real" tarpusavio dvikovos Čempionų lygos vėlesniuose etapuose yra dažnas reiškinys - šis susitikimas ketvirtfinalyje bus 11-as, kai komandos tarpusavyje kovos dėl patekimo į kitą etapą.

Paskutinės rungtynės "Allianz" stadione kelia gerus prisiminimus "Real" klubui - tuometiniai Carlo Ancelotti auklėtiniai 2013-14 metų sezone rezultatu 4-0 sutriuškino "Bayern" ir žengė į finalą.

"Bayern" jau 28-ą kartą turnyro istorijoje pasiekia ketvirtfinalio etapą. Bavarai per paskutinius šešis sezonus visada nužygiuodavo bent iki ketvirtfinalio, o pusfinalį jie pasiekia jau penktus metus iš eilės.

"Bayern" prieš Ispanijos klubus dviejų rungtynių akistatose turi pasiekę devynias pergales ir patyrę tiek pat pralaimėjimų. Paskutinį kartą su Ispanijos komanda bavarai varžėsi praėjusio sezono pusfinalyje, kai "Atletico" vokiečius paliko už turnyro borto.

"Real", šį sezoną dar nepatyręs nei vieno pralaimėjimo Čempionų lygos turnyre, ketvirtfinalio etapą sėkmingai pasiekia jau septynis metus iš eilės.

Zinedine'o Zidane'o treniruojamas "baltųjų" klubas praėjusį sezoną tame pačiame etape taip pat varžėsi su Vokietijos klubu. "Wolfsburg" pirmąjį susitikimą netikėtai laimėjo rezultatu 2-0, tačiau "baltieji" Madride atsitiesė ir bendru rezultatu 3-2 žengė tolyn.

"Real" šį sezoną gali tapti pirmąja Čempionų lygos komanda, sėkmingai čempionų vardą apgynusi antrus metus iš eilės.

"Real" dviejų rungtynių akistatose prieš Vokieitijos klubus turi pasiekę 13 pergalių ir patyrę aštuonis pralaimėjimus. Be to, "baltieji" laimėjo paskutines penkias vėlesnių etapų kovas prieš vokiečių klubus ir į jų vartus pasiuntė 25 įvarčius.

Ši akistata ne vienam žaidėjui bus išskirtinė - "Bayern" atstovai Arjenas Robbenas ir Xabi Alonso anksčiau yra žaidę "Real" klube, o "baltųjų" atstovas Toni Kroosas savo didžiąją karjeros dalį praleido Miuncheno ekipoje. Be to, Carlo Ancelotti taip pat dvejus metus treniravo Ispanijos sostinės ekipą.

Robertui Lewandowskiui "Real" klubas kelia gerus prisiminimus - 2012-13 metų sezone Lenkijos rinktinės žvaigždė atstovaudamas "Borussia" klubui į Madrido vienuolikės vartus pelnė net keturis įvarčius ir padėjo komandai pasiekti pergalę rezultatu 4-1.

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Kitos naujienos