"Bayern" rado atpirkimo ožį: atleistas 38 metus klube išdirbęs vyriausiasis gydytojas

UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse skaudų antausį gavęs Miuncheno „Bayern“ surado kaltininką. Portugalijoje 1:3 „Porto“ futbolininkams nusileidę bavarai atleido vyriausiąjį komandos gydytoją Hansą Wilhelmą Mullerį-Wohlfahrtą.

38 metus Miuncheno klube praleidęs specialistas nusprendė trauktis. Kartu su juo „Bayern“ stovyklą paliko ir visa medikų komanda.

Aiškiu poros favoritu laikytas „Bayern“ Portugalijos pakrantėje buvo priverstas verstis be traumuotų Arjeno Robbeno, Francko Ribery, Mehdi Benatia'os, Bastiano Schweinsteigerio, Davido Alabos ir Javi Martinezo. Traumų išretintas Vokietijos čempionas „Dragao“ stadione priminė tik savo paties šešėlį ir buvo sutaršytas į skutelius.

Praėjus parai po skaudaus pralaimėjimo „Bayern“ išplatino pranešimą, kuriame teigiama, jog atsakomybę už nesėkmę prisiima klubo medikų komanda.

72-ejų metų H.W.Mulleris-Wohlfahrtas klube dirbo nuo 1977-ųjų. Autoritetingo mediko paslaugomis praeityje taip pat naudojosi Vokietijos teniso legenda Borisas Beckeris, sprinteris Usainas Boltas, Didžiosios Britanijos ilgų nuotolių bėgikė Paula Radcliffe, Vokietijos nacionalinė futbolo rinktinė.

Trintis tarp gydytojo ir ekipos vyriausiojo trenerio Josepo Guardiolos ypač paaštrėjo šiemet. Pro žurnalistų akis neprasprūdo Vokietijos taurės rungtynėse prieš Leverkuzeno „Bayer“ įvykęs epizodas, kai traumą patyrus M.Benatiai, įsiutęs Pepas demonstratyviai priėjo prie komandos gydytojo ir sarkastiškai pradėjo ploti rankomis.

Sporto pasaulyje „žvaigždžių gydytoju“ vadinamas H.W.Mulleris-Wohlfahrtas yra prieštaringai vertinama asmenybė. Specialistas ne kartą yra girtas už genialumą, tačiau yra sulaukęs ir nemažai kritikos dėl savo darbo metodų. Konservatyvios medicinos šalininkas žavisi homeopatija ir ne kartą yra kaltintas, jog naudoja preparatus, kurie yra draudžiami kai kuriose šalyse.

Įsiutęs J.Guardiola ploja komandos gydytojui:

15min.lt

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...