"Bayern" prarado pirmuosius taškus Vokietijoje, "Borussia" pralaimėjo prieš "Bayer" (VIDEO)

Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios 6-ojo turo rungtynės.

Miuncheno "Bayern" namuose priėmė "Koln" futbolininkus. Carlo Ancelotti auklėtiniai Vokietijoje turėjo susitaikyti su pirmaisiais prarastais taškais.

40-ąją minutę bavarus į priekį išvedė Joshua Kimmichas, tačiau 63-ąją minutę "Koln" išlygino rezultatą. Rungtynių pabaigoje "Bayern" buvo užgulę varžovų vartus, tačiau pergalingo įvarčio "Allianz" stadionas taip ir neišvydo.

"Bayern" su 16 taškų lieka tvirtu Vokietijos pirmenybių lyderiu.

Kitose rungtynėse pergales iškovojo "Freiburg", Berlyno "Hertha" ir "Hoffenheim", o dar kita akistata baigėsi lygiosiomis.

Paskutinėse vakaro rungtynėse Lėverkuzeno "Bayer" rezultatu 2-0 pranoko Dortmundo "Borussia". Pergalę šeimininkams užtvirtino Admiro Mehmedi ir Javiero Hernandezo įvarčiai.

"Bayern" 1 - 1 "Koln"

"Darmstadt" 2 - 2 "Werder"

"Freiburg" 1 - 0 'Eintracht"

"Hertha" 2 - 0 "Hamburger"

"Ingolstadt" 1 - 2 "Hoffenheim"

"Bayer" 2 - 0 "Borussia"