"Bayern" po pratęsimo žengė į Vokietijos taurės ketvirtfinalį

Trečiadienį buvo sužaisti likę keturi "DFB Pokal" aštuntfinalio susitikimai.

Sunkią pergalę iškovojo ir į ketvirtfinalį žengė "Bayern" ekipa, kuri po pratęsimo rezultatu 3:2 palaužė Berlyno "Hertha".

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Berlyno komanda, kuri į priekį išsiveržė jau 3-ąją minutę, kai įvartį pelnė M. Mittelstadtas.

"Bayern" į tai sureagavo itin ir greitai ir jau 7-ąją susitikimo minutę rezultatą išlygino S. Gnabry, kuris antrojo kėlinio pradžioje pelnė dar vieną įvartį ir išvedė savo komandą į priekį.

Nors "Bayern" dominavo aikštėje, tačiau 67-ąją minutę grubiai suklydo M. Hummelsas, o tuo pasinaudojo "Hertha" žaidėjas D. Selke, kuris išlygino rezultatą ir perkėlė veiksmą į pratęsimą.

Per papildomą laiką "Bayern" sugebėjo įrodyti savo pranašumą, o lemiamą įvartį 98-ąją minutę pelnė K. Comanas.

"Holstein Kiel" 0:1 "Augsburg"
"RB Leipzig" 1:0 "Wolfsburg"
"Shalke"  4:1 "Dusseldorf"