"Bayern" pervažiavo "Hoffenheim", BVB palaužė "Freiburg"

Šeštadienį tęsiasi 24-ojo "Bundesliga" turo kovos.

Nesunkią pergalę svečiuose iškovojo Miuncheno "Bayern" ekipa, kuri net 6:0 pervažiavo "Hoffenheim".

Pirmasis mačo įvartis krito jau 2-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Serge'as Gnabry, o vos po penkių minučių "Bayern" pranašumą padvigubino Joshua Kimmichas.

Jau 15-ąją minutę svečiai po Joshua Zirkzee pirmavo 3:0.

"Bayern" sustoti nesiruošė ir 33-ąją minutę dar vieną įvartį pelnė Philippe'as Coutinho.

Tas pats brazilas dar kartą pasižymėjo 47-ąją minutę, o "Hoffenheim" kančias 62-ąją minutę užbaigė Leonas Goretzka.

Rungtynių pabaigoje "Bayern" fanai iškėlė įžeidžiantį plakatą, skirtą "Hoffenheim" prezidentui, todėl mačas trumpam buvo sustabdytas. Tiek Miuncheno ekipos treneris, tiek žaidėjai prašė fanų nuleisti plakatą.

Po šio incidento komandos nusprendė tiesiog sulaukti rungtynių pabaigos ir nebebandė rengti atakų.

Kitose rungtynėse minimalią pergalę namuose iškovojo Dortmundo "Borussia", kuri rezultatu 1:0 palaužė "Freiburg" ekipą.

Vienintelį ir pergalingą įvartį 15-ąją minutę pelnė Jadonas Sancho.

"Augsburg" 2:3 "Monchengladbach"

"Koln" 3:0 "Schalke"

"Mainz" 2:0 "Paderborn"