"Bayern" neturėjo vargo su "Dusseldorf", "Union" įveikė lyderius

Šeštadienį Vokietijoje tęsiasi 12-ojo "Bundesliga" pirmenybių turo kovos.

Nesunkią pergalę išvykoje iškovojo Miuncheno "Bayern" ekipa, kuri net 4:0 sutriuškino "Dusseldorf".

Jau 11-ąją minutę Benjaminas Pavardas išvedė svečius į priekį, o 27-ąją "Bayern" persvarą padvigubino Corentinas Tolisso.

34-ąją minutę dar vieną "Bayern" ekipos įvartį pelnė Serge'as Gnabry ir svečiai jau po pirmojo kėlinio pirmavo 3:0.

Antroje rungtynių pusėje "Bayern" pelnė dar vieną įvartį - 70-ąją minutę pasižymėjo Philippe'as Coutinho.

Kitose rungtynėse pralaimėjimą patyrė lygoje pirmaujanti "Monchengladbach" ekipa, kuri išvykoje 0:2 nusileido Berlyno "Union" futbolininkams.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 15-ąją minutę po Anthony Ujaho tikslaus smūgio.

"Union" pergalę jau pačioje mačo pabaigoje įtvirtino Sebastianas Anderssonas.

"Gladbach" po šio pralaimėjimo vis dar išlieka turnyrinės lentelės viršūnėje, tačiau "Bayern" bei "RB Leipzig" dabar jau atsilieka vos vienu tašku.

"RB Leipzig" 4:1 "Koln"

"Bayer" 1:1 "Freiburg"

"Eintracht" 0:2 "Wolfsburg"

"Werder" 1:2 "Schalke"