"Bayern" netikėtai rungtynių pabaigoje išleido pergalę prieš "Wolfsburg" (VIDEO)

Penktadienį startavo Vokietijos "Bundesliga" pirmenybių 6-asis turas.

Miuncheno "Bayern" namuose priėmė "Wolfsburg" futbolininkus. Pirmajame kėlinyje įgytas solidus pranašumas bavarams pergalės neatnešė - ne itin patikimas atsarginio "Bayern" vartininko žaidimas ir rungtynių pabaigoje prarasta koncentracija nulėmė lygiąsias rezultatu 2-2.

33-ąją minutę Robertas Lewandowskis išvedė šeimininkus į priekį - lenkas pasižymėjo nuo 11 metrų žymos. Pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą rezultatas tapo 2-0, o šį kartą įvartį pelnė Arjenas Robbenas.

Atrodė, kad "Bayern" ekipai antrajame kėlinyje liks tik užbaigti formalumus, tačiau Sveno Ulreicho klaida bavarams 56-ąją minutę kainavo įvartį ir sugrįžusią intrigą.

Traumuotą Manuelį Neuerį vartuose pakeitęs vartų sargas 56-ąją minutę itin nesėkmingai viena ranka bandė atmušti kamuolį prieš save ir praleido įvartį į savus vartus.

"Wolfsburg" įgijo pasitikėjimą savo jėgomis ir 83-ąją minutę sugebėjo rezultatą išlyginti - po keitimo aikštėje pasirodęs Danielis Didavi smūgiu galva išplėšė lygiąsias šiame susitikime.

"Bayern" antrą kartą šiame sezone prarado taškus. Carlo Ancelotti treniruojamos ekipos sąskaitoje yra 13 taškų ir užimama antroje pozicija.

"Bayern" 2 - 2 "Wolfsburg"
33' [1 - 0] R. Lewandowski (11 m. baudinys)
42' [2 - 0] A. Robben
56' [2 - 1] M. Arnold
83' [2 - 2] D. Didavi