„Bayern“ nesulaukė pasipriešinimo iš Berlyno „Herthos“ © JumpStory nuotr.

Sekmadienį „Bayern“ išvykoje rezultatu 4:1 sutriuškino Berlyno „Hertha“ futbolininkus.

Bavarai nuo pirmų minučių diktavo savo taisykles, o įpusėjus pirmajam kėliniui jie pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. 25 minutę po perdavimo iš krašto kamuolį galva į vartus nukreipė Corentinas Tolliso.

45 minutę „Bayern“ padvigubino savo persvarą. Iš standartinės padėties perdavimą atlikęs Joshua Kimmichas rado Thomasą Mullerį baudos aikštelėje ir pastarasis nestipriu, tačiau precizišku smūgiu nukreipė kamuolį į apatinį vartų kampą.

75 minutę rezultatas tapo 3:0. Po katastrofiškos Berlyno komandos vartininko Alexanderio Schwolow klaidos Leroyus Sane pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Po 4 minučių palūžusiems Berlyno komandos futbolinininkams dar vieną įvartį smeigė Serge‘as Gnabry. Joshua Kimmichas atliko dar vieną rezultatyvų perdavimą šiose rungtynėse, o Gnabry smūgiu į apatinį kairįjį vartų kampą nuginklavo priešininkų vartininką.

81 minutę šeimininkai sušvelnino rezultatą. Laiku ir vietoje atsidūręs Jurgenas Ekkelenkampas pirmas priskubo prie atšokusio kamuolio ir technišku smūgiu perkėlė vartininką Manuelį Neuerį.

Ši pergalė bavarams vėl leidžia atsiplėšti nuo antroje vietoje esančios Dortmundo „Borussios” per šešis taškus.