"Bayern" nepaliko jokių vilčių "Freiburg" vienuolikei (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sekmadienį sužaistos paskutinės dvi 25-ojo turo rungtynės.

Miuncheno "Bayern" išvykoje susigrūmė su Miuncheno "Bayern". Bavarai sunkumų neturėjo - varžovus sutriuškino rezultatu 4-0.

Pirmajame kėlinyje pasižymėjo Corentinas Tolisso ir į savus vartus įsispyręs varžovas. Antrajame kėlinyje dar po įvartį nugalėtojams pridėjo Sandro Wagneris bei Thomas Mulleris.

"Bayern" su 63 taškais yra nepavejamas Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse - juos nuo artimiausių persekiotojų skiria net 20 taškų.

Kitose rungtynėse pergalę į savo sąskaitą įsirašė "Stuttgart", išvykoje rezultatu 2-3 pranokusi "Koln". Nugalėtojų gretose išsiskyrė dubliu pasižymėjęs Mario Gomezas.

"Freiburg" 0 - 4 "Bayern"
25' [0 - 1] A. Schwolow
28' [0 - 2] C. Tolisso
54' [0 - 3] S. Wagner
69' [0 - 4] T. Muller

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10977524" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Koln" 2 - 3 "Stuttgart"
7' [1 - 0] C. Pizarro
45' [1 - 1] M. Gomez
45+2' [1 - 2] M. Gomez
57' [1 - 3] A. Beck
86' [2 - 3] M. Jojič