"Bayern" namuose išleido pergalę prieš lygos autsaiderius, "Borussia" laimėjo svečiuose

Vokietijos čempionate apmaudžiai pergalę išleido čempionai "Bayern".  Miuncheno ekipa namie sužaidė 3:3 su čempionato autsaideriu "Dusseldorf".

Mačo pradžioje du greitus įvarčius pelnė šeimininkai ir atrodė, kad jie iškovos lengvą pergalę. Artėjant pertraukai skirtumą sušvelnino D. Lukebakio.

Antrojo kėlinio pradžioje dar vieną įvartė pelnė T. Mulleris išvesdamas "Bayern" į priekį 3:1. Svečiai nepasidavė ir artėjant mačo pabaigai dar du įvarčius pelnė D. Lukebakio. Trečiasis įvartis krito 93 minutę.

Tuo tarpu Dortmundo "Borussia" svečiuose 2:1 palaužė "Mainz" ekipą.

Pirmasis kėlinys baigėsi švieslentėje degant nuliams. Antrojoje mačo dalyje pirmieji pasižymėjo "Borussia", tuomet "Mainz" išlygino, tačiau L. Pisczekas pelnė pergalingą įvartį.

"Augsburg" 1 : 3 "Eintracht"
"Hertha" 3 : 3 "Hoffenheim"
"Wolfsburg" 1 : 0 "RB Leipzig"