"Bayern" įveikė "Hoffenheim" ir tapo lyderiu © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate buvo sužaistos vienerios XVI turo rungtynės, kuriuose Miunchene, vietos "Bayern" 2-1 įveikė "Hoffenheim" ir tapo pirmenybių lyderiu.

"%c00001" 2 - 1 "%c00368"
51' [0 - 1] Vedad Ibisevič
60' [1 - 1] Philipp Lahm
90' [2 - 1] Luca Toni

Pirmąją realią progą pasižymėti turėjo šeimininkai, kai 12 mačo minutę po Ze Roberto perdavimo, puolėjas Luca Toni smūgiavo į vartus, tačiau futbolininko smūgis praskriejo virš vartų.

"Hoffenheim" atsakė pavojingu smūgiu 38 minutę, tačiau Vedado Ibisevičiaus smūgį atrėmė "Bayern" vartininkas Michaelis Rensingas.

Jau antrojo kėlinio pradžioje krito ir pirmasis įvartis - Tobiasas Weisas tolimu smūgiu perdavė kamuolį Demba Ba, šis parideno jį V.Ibisivečiui ir puolėjas pelnė 18 savo įvartį šiame sezone. 1-0 "Hoffenheim" priekyje.

Atsakymo ilgai laukti neteko - 60 minutę Phillipe'as Lahmas turėjo daug laisvės smūgiuoti ir tuom pasinaudojo. Kamuolys dar šiek tiek lietė vieną iš svečių gynėjų ir pakeitęs skriejimo krypti atsidūrė "Hoffenheim" vartų tinkle.

"Bayern" toks rezultatas netenkino ir jie ėmė spausti svečius - po Massimo Odo pakelto baudos smūgiuo, L.Toni pavojingai galva smūgiavo į vartus, tačiau italo smūgis buvo virš vartų.

"Hoffenheim" taip pat nebuvo linkę pasiduoti, mat 82 minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Salihovičius pavojingu baudos smūgiu pabandė nuginkluoti M.Rensingą. Visgi futbolininko smūgis praskriejo vos virš vartų.

Vis dėlto laimė šiose rungtynėse nusišypsojo "Bayern" - jau per pridėtą teisėjo laiką, suklydus vienam iš "Hoffenheim" gynėjų, Luca Toni pirmasis suskubo prie kamuolio ir pelnė lemiamą mačo įvartį.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė sunkią "Bayern" pergalę, rezultatu 2-1. Po šio laimėjimo jie tapo čempionato lyderiais, dėl geresnio tarpusavio rezultato prieš "Hoffenheim".