„Bayern“ išvykoje susitvarkė su „Wolfsburg“ futbolininkais © IMAGO/Kirchner-Media nuotr.

Sekmadienį vykusiame Bundeslygos susitikime Miuncheno „Bayern“ išvykoje rezultatu 4:2 įveikė „Wolfsburg“ vienuolikę.

Bavarai rungtynes pradėjo itin galingai ir neįpusėjus pirmam kėliniui susikrovė 3 įvarčių persvarą. 9 ir 14 minutėmis įvarčius pelnė Kingsley Comanas, o 19 minutę savąjį įvartį pridėjo Thomasas Mulleris.

Šeimininkai sugebėjo sušvelninti atsilikimą 44 minutę, kuomet pasižymėjo Jakubas Kaminskis.

54 minutę „Bayern“ ekipos saugui Joshua Kimmichui buvo parodyta antra geltona kortelė ir svečiai rungtynes turėjo užbaigti mažumoje. Visgi tai nesutrugdė jiems pelnyti ketvirtojo savo įvarčio, kurį 73 minutę pelnė Jamalas Musiala.

„Wolfsburg“ sugebėjo atstatyti dviejų įvarčių deficitą 81 minutę, kuomet savąją progą baudos aikštelėje atradęs Mattiasas Svanbergas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Po šių rungtynių „Bayern“ rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje, tašku lenkdami artimiausius persekiotojus Berlyno „Union“.