"Bayern" ir PSG nepaliko jokių vilčių savo varžovams, "Liverpool" nukovė "Milan" (VIDEO)

Jungtinėse Amerikos Valstijose tęsiasi Čempionų taurės draugiškų rungtynių ciklas.

Vidurnaktį Miuncheno "Bayern" susigrūmė su Milano "Inter". Carlo Ancelotti auklėtiniai italams gailestingi nebuvo ir rezultatu 4-1 iškovojo nesunkią pergalę.

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8815831" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

Susitikime išsiskyrė 21-erių metų bavarų auklėtinis Julianas Greenas, per pirmąjį kėlinį pelnęs net tris įvarčius. Dar vieną 13-ąją minutę pridėjo Frankas Ribery, o "Inter" garbės įvartį pelnė pačioje mačo pabaigoje - pasižymėjo Mauro Icardi.

Vėliau savo jėgas aikštėje išbandė "Liverpool" ir "Milan" futbolininkai. Jurgeno Kloppo treniruojami "raudonieji" rezultatu 2-0 palaužė madų sostinės ekipą.

Abu įvarčiai krito antrajame kėlinyje. Pirmasis "raudonuosius" į priekį išvedė Divockas Origi, o pranašumą užtikrino Roberto Firmino.

Paskutinėse rungtynėse Paryžiaus "Saint-Germain" nepaliko jokių vilčių Anglijos čempionams "Leicester City" futbolininkams. Stipriausia "Ligue 1" komanda rezultatu 4-0 nušlavė varžovus iš Anglijos.

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Edinsonas Cavani, Nanitamo Ikone, Lucasas Moura bei Odsonne Edouardas.