"Bayern" ir "Borussia" išvykoje prarado taškus, "Schalke" sutriuškino "vilkus" (VIDEO)

Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios 20-ojo turo rungtynėse.

Pirmenybių lyderis Miuncheno "Bayern" klubas išvykoje susitiko su Lėverkuzeno "Bayer". Josepo Guardiolos auklėtiniai antrą kartą šiame Vokietijos čempionato sezone sužaidė lygiosiomis.

Bavarai visą susitikimą daugiau laiko kontroliavo kamuolį, tačiau prie varžovų vartų buvo nepavojingi. Be to, 84-ąją minutę svečiai iš Miuncheno liko žaisti dešimtyje - antrą geltoną kortelę užsidirbęs Xabi Alonso buvo pašalintas iš aikštės.

Taškus taip pat prarado antroje vietoje esantis Dormtmundo "Borussia" klubas. "Geltonai juodi" nesugebėjo nuginkluoti Berlyno "Hertha" vartų ir dvikova baigėsi be įvarčių.

Po abiejų lygiųjų tarp "Bundesliga" lyderių liko ta pati persvara - 8 taškai.

Kitose rungtynėse Gelzenkircheno "Schalke" namuose sutriuškino "Wolfsburg", o dar kiti susitikimai baigėsi "Stuttgart", "Mainz" ir "Ingolstadt" pergalėmis.

"Bayer Leverkusen" 0 - 0 "Bayern"
84' X. Alonso ("Bayern") pašalintas iš aikštės

"Hertha" 0 - 0 "Borussia"

"Eintracht" 2 - 4 "Stuttgart"
27' [0 - 1] C. Gentner
45' [0 - 2] D. Didavi
52' [1 - 2] A. Meier
65' [1 - 3] G. Niedermeier
76' [1 - 4] F. Kostič
90' [2 - 4] S. Huszti

"Hannover" 0 - 1 "Mainz"
24' [0 - 1] J. Samperio

"Hertha" 2 - 1 "Augsburg"
14' [0 - 1] K. Stafylidis
59' [1 - 1] M. Matip
85' [2 - 1] M. Hartmann (11 m. baudinys)

"Schalke" 3 - 0 "Wolfsburg"
24' [1 - 0] K. Huntelaar
35' [2 - 0] J. Geis
87' [3 - 0] A. Schopf