„Bayern“ į „Bundesliga“ batalijas sugrįžo pergalingai © „Reuters“ nuotr.

Sekmadienį sužaistos dar dvejos „Bundesliga“ pirmenybių 26-ojo turo rungtynės.

Miuncheno „Bayern“ ekipa sugrįžimą iš karantino pažymėjo pergale išvykoje rezultatu 2:0 prieš Berlyno „Union“.

Svečiai kamuolį į vartus pasiuntė jau 19-ąją minutę, tačiau Thomaso Mullerio įvartis po VAR peržiūros nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

Savo įvartį „Bayern“ pasiekė 40-ąją minutę, kai nuo 11 metrų žymos kamuolį į vartus pasiuntė Robertas Lewandowskis.

Svečiai aktyviai pradėjo ir antrąjį kėlinį, tačiau antrojo įvarčio teko laukti iki pat 80-osios minutės, kai po kampinio galva kamuolį į vartų tinklą nukreipė Benjaminas Pavardas.

Miuncheno ekipa po šios pergalės susigrąžino keturių taškų pranašumą prieš Dortmundo „Borussia“.

Kitose rungtynėse namuose žaidusi „Koln“ ekipa nesugebėjo išlaikyti turėto dviejų įvarčių pranašumo ir lygiosiomis 2:2 sužaidė su „Mainz“.

„Koln“ gretose įvarčius pelnė Markas Uthas ir Florianas Kainzas, „Mainz“ nuo pralaimėjimo gelbėjo Taiwo Awoniyi ir Pierre'o Kunde'o Malongo tikslūs smūgiai.