„Bayern“ – čempionai: Bundeslygos sezonas baigėsi gėdingu „Borussia“ pasirodymu © Reuters nuotr.

Dortmundo „Borussia“ turėjo viską savo rankose, tačiau ne pirmą sykį viską iššvaistė.

„Borussia“ paskutiniame Bundeslygos ture 2:2 namuose sužaidė su „Mainz“, o Kelne 2:1 pergalę iškovoję „Bayern“ futbolininkai šventė 11-ąjį Vokietijos čempionų titulą iš eilės.

Edino Terzičiaus auklėtiniai savo rungtynėse susikūrė žymiai daugiau progų nei varžovai, tačiau pagrindinė problema buvo du ankstyvi praleisti įvarčiai. Sebastianas Halleris 17-ąją minutę turėjo šansą lyginti rezultatą nuo 11 metrų žymos, tačiau prancūzas buvo netikslus.

Pačiame rungtynių gale rezultatą lygino jau Niklasas Sule (2:2). BVB turėjo dar keletą atakų, tačiau jos baigėsi nesėkmingai.

Kitame stadione, kur žaidė „Bayern“, rezultatas buvo lygus nuo 81 iki 89 minutės, tačiau tuomet savo žodį tarė vunderkindas Jamalas Musiala. Atakuojantis saugas pasižymėjo puikiu smūgiu ir išplėšė titulą „bavarams“.

Nors komandos ir surinko po lygiai taškų, tačiau Miuncheno ekipa triumfavo dėl geresnio įmuštų-praleistų įvarčių santykio.