"Bayern" "Bundesliga" pirmenybes pradėjo pergale, tačiau prarado K. Comaną

Šiek tiek palaukus pagaliau startavo ir stipriausia Vokietijos lyga – „Budnesliga. Čia sezoną tinkamai pradėjo šalies čempionė Miuncheno „Bayern“ ekipa, kuri po atkaklios kovos 3:1 palaužė „Hoffenheim“.

Vis dėlto pirmuosius tris sezono taškus kaip reikiant apkartino Kingsley Comano trauma. Prancūzas pirmojo kėlinio pabaigoje susižeidė čiurną ir aikštę paliko tik su komandos medikų pagalba.

Iki šio nemalonaus incidento „Bayern“ jau buvo įsiveržusi į priekį. Tada 23-ąją minutę po puikaus Joshua Kimmicho perdavimo nuo kampinio gairelės įvartį galva įmušė Thomasas Mulleris.

Po pertraukos „Hoffenheim“ ekipa žaidė kur kas aktyviau ir turėjo daugiau pavojingų progų, o galiausiai savąjį šansą išnaudojo Adamas Szalai, kuris įveikęs visą bavarų gynybą nuginklavo ir Manuelį Neuerį.

Vis dėlto po kiek daugiau negu 20 minučių persvarą savo ekipai sugrąžino Robertas Lewandowskis, kuris realizavo 11m baudinį. Vis dėlto jis buvo įmuštas tik antruoju bandymu.

Pirmąjį lenko bandymą atrėmė varžovų vartininkas, tačiau Arjenas Robbenas pirmas buvo prie kamuolio ir pasiuntė jį į vartus. Vis dėlto po VAR peržiūros arbitras pamatė, kad keli žaidėjai į baudos aikštelę įžengė per anksti ir buvo nuspręsta, kad R. Lewandowskis kartos savo baudinį, kuris buvo tikslus.

Po dar kelių minučių „Bayern“ įmušė ir trečiąjį įvartį, kai Leonas Goretzka smūgiavo iš labai toli. Tuomet T. Mulleris bandė pasitraukti iš kelio, tačiau nespėjo ir kamuolys nuo jo rankos atšoko į vartus. Po šio epizodo ir vėl buvo pasitelkta VAR pagalba ir įvartis buvo neįskaitytas.

Nepaisant to, jau per pridėtą teisėjo laiką „Bayern“ pasinaudojo prastai organizuota „Hoffenheim“ gynyba ir savo įvartį, kuris buvo įskaitytas, galiausiai įmušė A. Robbenas.

„Bayern“ 3:1 „Hoffenheim“
23‘ [1-0] T. Muller
57‘ [1-1] A. Szalai
79‘ [2-1] R. Lewandowski (11m baudinys)
90+1‘ [3-1] A. Robben