"Bayern" beveik prarado šansus apginti titulą © Eurofootball.lt
Po šeštadienio dvikovų tapo beveik aišku, jog šiemet Bundesliga greičiausiai turės naują čempioną - titulą ginantis Miuncheno "Bayern" svečiuose 0-2 pralaimėjo mačą prieš "Stuttgart", tuo tarpu lygos lyderiai "Schalke" iškovojo dar tris taškus ir likus keturiems turams padidino pranašumą prieš "Bavarus" iki devynių taškų.

Pralaimėję vieta aukščiau esančiam "Stuttgart" klubui, "Bayern" taip pat susikomplikavo padėtį kovoje dėl teisės žaisti UEFA Čempionų lygoje – kol kas nuo palankios trečiosios pozicijos atsiliekama penkiais taškais. Šeštadienio popietę vykusiame pietų Vokietijos derbyje lemtinga tapo poros minučių atkarpa pirmojo kėlinio viduryje, kuomet "Stuttgart" puolėjas Cacau pelnė abu mačo įvarčius.

Po pergalės penktadienį į pirmąją vietą buvo pakilęs "Werder" klubas, tačiau ir šiame ture "Schalke" taškų neprarado - 2-0 įveikę lygos naujokus "Cottbus", Gelsenkircheno futbolininkai susigrąžino lyderio poziciją ir dviejų taškų pranašumą.

Sužaidus apie valandą pirmąjį įvartį "Schalke" klubui "padovanojo" varžovų žaidėjas T.Rostas, pasiūsdamas kamuolį į savo vartų tinklą, o dar po kelių minučių M.Bordonas smūgiu galva užtvirtino šeimininkų pergalę.

Ilgą nesėkmių seriją pagaliau nutraukė "Bayer" ekipa, namuose 2-0 nugalėjusi "Nurnberg" komandą, abu kartus šiame mače pasižymėjo klubo veteranas B.Schneideris. Po pergalės Leverkuzeno komanda išstumė "Nurnberg" iš penktosios pozicijos, kuri suteikia galimybę rungtyniauti UEFA taurės turnyre.

Svarbias pergales iškovojo ties iškritimo riba balansuojantys "Bochum" bei "Borussia" klubai, iš pavojingos zonos bent jau laikinai sugebėjo išsikapstyti ir "Arminia", svečiuose, po permainingos kovos, nugalėjusi "Wolfsburg" ekipą.

Visi šeštadienio rezultatai

"%c00257" 0 - 3 "%c00010"
32' [0 - 1] Theofanis Gekas
58' [0 - 2] Joel Epalle
69' [0 - 3] Joel Epalle

"%c00015" 2 - 0 "%c00309"
60' [1 - 0] Timo Rost (i savo vartus)
64' [2 - 0] Marcelo Bordon

"%c00105" 0 - 1 "%c00100"
49' [0 - 1] Markus Brzenska

"%c00008" 2 - 0 "%c00208"
19' [1 - 0] Bernd Schneider
59' [2 - 0] Bernd Schneider

"%c00027" 2 - 0 "%c00001"
23' [1 - 0] Cacau
25' [2 - 0] Cacau

"%c00011" 2 - 3 "%c00210"
8' [0 - 1] Heiko Westermann
16' [1 - 1] Marcelinho
53' [2 - 1] Isaac Boakye
71' [2 - 2] Christian Eigler
86' [2 - 3] Artur Wichniarek