"Bayern" apgynė Bundesligos čempionų titulą © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaidus priešpaskutinio 33-ojo Vokietijos Bundesligos turo rungtynes paaiškėjo, kad šalies čempionų titulą apgynė Miuncheno "Bayern" klubas, kuris nepaisant lygiųjų užsitikrino pirmąją vietą po "Hamburger" nesėkmės Berlyne ir tapo Bundesligos nugalėtoju 20-ąjį kartą istorijoje bei tapo pirmąja komanda, antrus metus iš eilės iškovojusi dublį, tai yra laimėjusi šalies lygos ir taurės turnyrus.

"Bayern" išvykoje susitiko su iškritimo bandančiu išvengti "Kaiserslautern" ir nors praėjusiais metais Miuncheno komanda aukso medalius užsitikrino nesunkia pergale 4-0 būtent prieš tą patį klubą, šį kartą viskas klostėsi gerokai sudėtingiau. Per mačo pertrauką F.Magatho auklėtiniai turėjo vieno įvarčio, kurį įmušė Halilas Altintopas, deficitą, o rungtynėse Berlyne "Bayern" klubą persekiojantis "Hamburger" dėka Piotro Trochoswkio ir Benjamino Lautho tikslių pirmavo prieš šeštą vietą užimančią Berlyno "Hertha".

Tačiau 55 minutę "Hertha" gynėjas Alexanderis Madlungas išlygino rezultatą, ir nors netrukus sostinės komanda liko dešimtyje po Andreaso Neuendorfo pašalinimo iš aikštės, pergalę Berlyno Olimpinio stadiono šeimininkams atnešė buvusio "Bayern" žaidėjo Niko Kovačo ir Marko Panteličiaus įvarčiai. Bavarijos klubas tuo pasinaudojo savose rungtynėse, ir Andreasui Ottlui antro kėlinio viduryje išlyginus rezultatą iškovojo tašką bei pasibaigus susitikimui galėjo švęsti užsitikrintą Bundesligos nugalėtojų titulą.

"Hamburger" patyrus nesėkmę didelė intriga išlieka kovoje dėl antrosios vietos, kuri garantuoja kelialapį į kito sezono Čempionų lygos grupės varžybas - iki vieno taško atsilikimą nuo Hamburgo ekipos sumažino savo varžovą "Köln" net 6-0 sutrypęs "Bremėno "Werder" klubas. Po du įvarčius nugalėtojų ekipai pelnė Timas Borowskis, Miroslavas Klose ir Ivanas Klasničius. Taigi antrosios pozicijos laimėtojas spręsis paskutiniame ture abiejų komandų tarpusavio dvikovoje Hamburge.

Ketvirtas jau garantuotai liks nesėkmę minimalia persvara išvykoje prieš "Mainz" patyręs Gelzenkircheno "Schalke" klubas, tuo tarpu pergalę namuose susitikime su "Nürnberg" iš rankų išleidusiam Leverkuzeno "Bayer" taško greičiausiai užteks norint išsaugoti penktą vietą ir gauti antrajį kelialapį į UEFA Taurę. Dėl septintos pozicijos galimybių pakovoti dar turi "Stuttgart", kuris po pergalės mače su "Wolsfburg" sumažino atsilikimą nuo du taškus praradusio Dortmundo "Borussia" klubo.

Vos penktą sezono pergalę iškovojo "Arminia" ekipą svečiuose rezultatu 2-0 palaužęs absoliutus lygos autsaideris "Duisburg", tačiau tai jau neturėjo didesnės reikšmės, nes jau po praėjusio turo buvo aišku, kad pastaroji komanda kartu su "Köln" kitais metais žais antrojoje Bundesligoje. Trečiojo nelaimėlio likimas paaiškės paskutiniame ture, kai Wolfsburge tašku varžovus turnyrinėje lentelėje lenkianti vietos ekipa susigrums su iškritimo zonoje esančiu "Kaiserslautern".

33 turo rezultatai

"%c00014" 1 - 1 "%c00001"
26` [1 - 0] Halil Altintop
68` [1 - 1] Andreas Ottl

"%c00016" 6 - 0 "%c00256"
11` [1 - 0] Tim Borowski
19` [2 - 0] Miroslav Klose
25` [3 - 0] Tim Borowski
50` [4 - 0] Ivan Klasnic
69` [5 - 0] Ivan Klasnic
75` [6 - 0] Miroslav Klose

"%c00209" 1 - 0 "%c00015"
15` [1 - 0] Benjamin Auer

"%c00210" 0 - 2 "%c00258"
60` [0 - 1] Ahn Jung-Hwan
82` [0 - 2] Marco Caligiuri

"%c00027" 2 - 1 "%c00011"
5` [0 - 1] Juan Carlos Menseguez
17` [1 - 1] Daniel Ljuboja (11m.)
70` [2 - 1] Christian Gentner

"%c00103" 2 - 2 "%c00088"
13` [0 - 1] Per Mertesacker
77` [1 - 1] Marcell Jansen
83` [2 - 1] Wesley Sonck
89` [2 - 2] Vinicius

"%c00008" 2 - 2 "%c00208"
36` [0 - 1] Jahwar Mnari
49` [1 - 1] Dimitar Berbatov
89` [2 - 1] Dimitar Berbatov (11m.)
90` [2 - 2] Stefan Kiessling

"%c00105" 4 - 2 "%c00024"
10` [0 - 1] Piotr Trochowski
13` [1 - 1] Andreas Neuendorf
19` [1 - 2] Benjamin Lauth
55` [2 - 2] Alexander Madlung
69` [3 - 2] Niko Kovac
72` [4 - 2] Marko Pantelic

59` Andreas Neuendorf ("Hertha") pašalintas iš aikštės

"%c00100" 1 - 1 "%c00257"
54` [0 - 1] Cha Du-Ri
87` [1 - 1] Salvatore Gambino