"Bayern" antrajame kėlinyje perlaužė graikišką AEK riešutą

Antradienį 19 val. 55 min. UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos pirmos dvejos trečiojo rato grupių rungtynės.

E grupėje Miuncheno "Bayern" siekė iškovoti antrąją pergalę. Niko Kovačo auklėtiniai neturėjo lengvo pasivaikščiojimo Graikijoje, tačiau gera atkarpa antrajame kėlinyje nulėmė pergalę rezultatu 2:0 prieš Atėnų AEK.

Pirmajame kėlinyje bavarai turėjo rimtų problemų bandydami pralaužti varžovų gynybą. Visgi kelios sėkmingos atakos antroje rungtynių pusėje atnešė norimą rezultatą.

61-ąją minutę Javi Martinezas puikiu smūgiu išvedė "Bayern" į priekį, o jau po dviejų minučių pergalę užtvirtino Robertas Lewandowskis.

"Bayern" su 7 taškais savo grupėje užima pirmąją poziciją. AEK kol kas neturi iškovojęs nė vieno taško.

Kitose rungtynėse, kuriose dėl pirmosios pergalės H grupėje kovėsi "Young Boys" su "Valencia", nugalėtojas nepaaiškėjo - 1:1.

26-ąją minutę "šikšnosparnius" į priekį išbedė Mitchy Batshuayi, tačiau antrojo kėlinio pradžioje šeimininkams pavyko atsitiesti ir nuo 11 metrų žymos pasiekti išlyginamąjį įvartį.

"Valencia" savo sąskaitoje turi du taškus, "Young Boys" komandai tai buvo pirmasis taškas šiame sezone.

AEK 0 - 2 "Bayern"
61' [0 - 1] J. Martinez
63' [0 - 2] R. Lewandowski

<iframe width="500" height="300" src="https://hfoot.matchat.online/player/X4IDw9u5hk" style="border:none;" allowfullscreen></iframe>

"Young Boys" 1 - 1 "Valencia"
26' [0 - 1] M. Batshuayi
55' [1 - 1] G. Hoarau (11 m. baudinys)