„Bayer“ išvykoje pasiekė pergalę prieš „Leipzig“ ekipą © REUTERS nuotr.

Antras rungtynes paeiliuj Vokietijoje laimėjęs „Bayer“ rezultatu 3:1 įveikė „Leipzig“ ekipą.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 21 minutę, kai po komandos draugo perdavimo puikiai kamuolį susitvarkęs Florianas Wirtzas kaire koja nuginklavo priešininkų vartininką.

Svečiai padvigubino savo persvarą 34 minutę. Moussa Diaby atliko po tolimo komandos draugo perdavimo atliko puikų pirmą lietimą ir antru lietimu pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą.

„Leipzig“ sugebėjo sušvelninti rezultatą 62 minutę. Smūgiu galva pasižymėjo Andre Silva.

Tačiau šeimininkai gavo greitą atkirtį. Vos po 2 minučių Jeremie Frimpongas su kuriozinio rikošeto pagalba sugrąžino savo komandai dviejų įvarčių persvarą.

Po šios pergalės „Bayer“ kyla į trečiąją lentelės poziciją. Tuo tarpu „Leipzig“ rikiuojasi 8 vietoje.