''Barcos'' pergalę prieš ''Sevilla'' apkartino L. Messi trauma, ''Atletico'' neįveikė ''Villarreal''

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos likusios trys 9-ojo turo dvikovos.

Be pergalės išvykoje liko Madrido "Atletico" komanda. Diego Simeone auklėtiniai nesugebėjo įveikti "Villarreal" komandos, kuri atsitiesė po greitai antrajame kėlinyje praleisto įvarčio.

51-ąją minutę "rojiblancos" į priekį išvedė Filipe Luisas, tačiau ilgai šiuo pranašumu jie nepasidžiaugė - po 14 minučių rezultatą išlygino ir tašką šioje dvikovoje savo komandai padovanojo Mario Gasparas.

"Atletico" su 16 taškų rikiuojasi ketvirtoje pozicijoje, "Villarreal" - viso labo 14-oje.

Vėl lygiosiomis namuose turėjo tenkintis "Valencia", kuri tik susitikimo pabaigoje pasiekė lygiąsias prieš "Leganes" - 1:1.

Paskutinėse vakaro rungtynėse savo žiūrovų akivaizdoje žaidusi „Barcelona” pristabdė pergalingą „Sevilla” žygį - katalonai triumfavo rezultatu 4:2.

Nugalėtojams įvarčius mušė Luisas Suarezas, Lionelis Messi, Ivanas Rakitičius ir Philppe Coutinho. Paguodos įvarčius andalūzų gretose pasiekė Pablo Sarabia ir Luisas Murielis.

„Barcos” pergalę ir susigrąžintą lyderio poziciją apkartino L. Messi trauma. Argentinietis gana kraupiai išsinarino alkūnę ir buvo priverstas palikti aikštę 26-ąją minutę.

"Villarreal" 1 - 1 "Atletico"
51' [0 - 1] F. Luis
65' [1 - 1] M. Gaspar

"Valencia" 1 - 1 "Leganes"
63' [0 - 1] G. Gumbau (11 m. baudinys)
85' [1 - 1] J. Gaya

''Barcelona'' 4 - 2 ''Sevilla''
2' [1 - 0] P. Coutinho
12' [2 - 0] L. Messi
63' [3 - 0] L. Suarez (11 m. baudinys)
79' [3 - 1] P. Sarabia
88' [4 - 1] I. Rakitič
90+1' [4 - 2] L. Muriel

Straipsnio įvertinimas: 1 1
  • Zuokas

Net neabejoju, kad Coutunho prisiims lyderio vaidmeni ir atves Barca i pergales pries Inter ir Real

• +3
  • Forza juve
    MettaworIdpeace

Gaila is tikro, kad susitraumavo, butume isvyde dar viena sedevra nuo 11 metru zymos😀

*** barsai tas messis ten visi *** supirkti visu liverpooliu urugvaju bordeoux ir visu kitu komandu lyderiai ir zvaigzdes cia messi tik prisidedavo prie tos zvaigzdyno komandos ivarciu gausos del to ir ta statistika pas ji visada yra... pazek kai reik but viena zvaigzde ir lyderiu tikru kaip argentinoj jo nei statistikos nebera nei komandos rezultatu

• -1
  • MettaworIdpeace

• -3

Cempionu lygoj jei ronaldo nesukaltu po 15 golu kaip tas modricius galetu tapt geriausiu pasaulija. *** isvis nera logikos jaj da ir balona duos sitam. Negi negana kiek jau cia jam dave tos labdaros

• -3
    ggf

Asmeniškai man,kaip Realo fanui gaila,kad Messi gavo trauma 😔 Tikiuosi nerimta ji yra..

Man tai *** jis trauma gavo ar ne maza itaka jo futbole jis ronaldo nebevarzovas o siaip tai zinojau kad tokiu metu brandziu sulaukes jis lust prades ir viena trauma neuzkalnu bus lemtinga. Baigta kova del geriausio titulo. Man tik uzknisa kodel tam kroatu raganiukui nori duot ballon dora jis visiskai priklausomas nuo ronaldo buvo db realui nieko negali jis pagelbet koks ten da *** ballon doras gali but?