„Barcelonos“ bėdos tęsiasi: negali „La Liga“ pirmenybėse įregistruoti naujų kontraktų ir žaidėjų © ZUMAPRESS com. nuotr.

Nepaisant to, kad šią vasarą „Barcelonai“ pavyko įsigyti penkis stiprius žaidėjus, su jais pradėti „La Ligos“ sezoną bus nelengva.

Katalonijos radijas praneša, kad „Barcelona“ šiuo metu negali įregistruoti nei vieno naujo žaidėjo. Tai galioja ir naujiems kontraktams, kuriuos pasirašė Ousmane'as Dembele bei Sergio Roberto.

Klubui finansiškai būtų lengviau, jei Frenkie de Jongas, kuriuo domisi „Chelsea“ ir „Manchester United“, paliktų klubą arba bent jau susimažintų atlyginimą.

Žurnalistas Gerardas Romero pranešė, kad Katalonijos klubas jau pradėjo vesti derybas su Sergio Busquetsu bei Gerardu Pique dėl šių veteranų algų susimažinimo. Finansinei situacijai padėtų ir Memphio Depay'aus pardavimas.

„Barcelonos“ klubas netrukus turėtų parduoti dar vieną dalį „Barca Studios“ televizinių teisių ir šiek tiek užsidirbti pajamų tokiu būdu. Prieš tai buvo parduota 25 proc. televizinių teisių už 100 milijonų eurų. Šiame tarpsezonyje klubas jau tris kartus pardavė įvairias teises.

Šią vasarą Joano Laportos valdomas klubas įsigijo Robertą Lewandowskį, Julesą Kounde, Raphinha, Francką Kessie bei Andreasą Christenseną. Komandą taip pat turėtų papildyti Marcosas Alonso, didelis susidomėjimas rodomasi ir Bernardo Silvai. 

„La Liga“ prezidentas Javieras Tebasas nežada nusileisti „Barcelonai“ dėl finansinių taisyklių.

Straipsnio įvertinimas: 10 2
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos