"Barcelona" vartininkas: viskas bus gerai, jei neatsipalaiduosime
Prieš pirmąsias UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynes surengtoje spaudos konferencijoje "Barcelona" vartininkas Marcas-Andre ter Stegenas teigė manąs, jog dvikovoje labai daug lems žaidėjų gebėjimas susikaupti.
 
"Viskas bus gerai, jei sugebėsime išlaikyti koncentraciją ir neatsipalaiduosime. "Barcelona" turi užtektinai aukštos klasės futbolininkų, kurie puikiai suvokia savo užduotis aikštėje", - sakė vartų sargas.
 
Katalonijos klubas su "Paris Saint-Germain" jau žaidė šio sezono Čempionų lygos grupės varžybose ir pirmoji dvikova Paryžiuje M.-A. ter Stegenui apkarto - vartininkas kamuolį iš tinklo turėjo traukti net tris kartus, o jo komanda buvo priversta pripažinti aikštės šeimininkų pranašumą.
 
"Kiekviena nesėkmė užgrūdina ir priverčia išmokti kažko naujo. Mano patirtis taip pat auga ir aš džiaugiuosi, jog turiu galimybę komandos vartus ginti Čempionų lygos varžybose. Tai svarbus turnyras, o aš nesikratau atsakomybės", - užtikrino šio sezono pradžioje į "Barcą" atvykęs perspektyvusis vokietis.
 
Pasak futbolininko, ir jis, ir jo komandos draugai puikia suvokia, koks galingas varžovas "Barcai" teko šiame turnyro etape. Tiesa, "Paris Saint-Germain" šįvakar rungtyniaus be kelių svarbių pagrindinės sudėties žaidėjų, tačiau net ir tai, anot vartininko, negarantuoja katalonams pergalės.

fcbarcelona.lt

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...