Sekmadienį sužaistos ketverios Ispanijos "Primera" čempionato 13-ojo turo rungtynės.

Šalies čempionai Madrido "Atletico" futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje metė iššūkį La Korunjos "Deportivo" vienuolikei. Diego Simeone auklėtiniai neturėjo vargo su svečius ir šventė pergalę rezultatu 2-0.

Pirmasis "Rojiblancos" į priekį išvedė Saulis Niguezas, kuris pasižymėjo po standartinės situacijos. Pergalę 55-ąją minutę užtvirtino sostinės ekipos saugas Arda Turanas.

Kitose rungtynėse įvyko tikra drama. "Barcelona" futbolininkai per pridėtą teisėjo laiką išplėšėš pergalę prieš "Valencia" klubą.

Visą susitikimo laiką "šikšnosparniai" nieko nenusileido "Barcai" ir taip pat aktyviai kūrė pavojingas progas. Tačiau pačioje rungtynių pabaigoje katalonai surengė šturmą ir per paskutinę pridėto laiko minutę pergalę išplėšė Sergio Busquetsas.

Turnyrinės lentelės lyderiu išlieka Madrido "Real" klubas, o "Barcelona" nuo jo atsilieka dviejų taškų skirtumu.

Taip pat pergales 13-ajame ture iškovojo "Sevilla" ir "Villarreal" ekipos.

"Atletico" 2 - 0 "Deportivo"

43' [1 - 0] S.Niguez

55' [2 - 0] A.Turan

"Sevilla" 5 - 1 "Granada"

24' [1 - 0] C.Bacca

42' [1 - 1] Y.El Arabi

65' [2 - 1] E.Banega

79' [3 - 1] C.Bacca

89' [4 - 1] S.Mbia

90' [5 - 1] K.Gameiro

"Cordoba" 0 - 2 "Villarreal"

24' [0 - 1] L.Vietto

70' [0 - 2] I.Uche

"Valencia" 0 - 1 "Barcelona"

90' [0 - 1] S.Busquets

<iframe width="500" height="323" src="//www.youtube.com/embed/MUkdhb0hmJw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>