"Barcelona" treneris L.Enrique: L.Messi yra iš kitos planetos

Ir komandos draugai, ir varžovai vienas po kito žarstė komplimentus Lioneliui Messi po „Barcelona“ pergalės 3:0 prieš Miuncheno „Bayern“ per UEFA Čempionų lygos pusfinalio pirmąjį mačą Katalonijos sostinėje.

„Lionelis Messi yra žaidėjas iš kitos planetos“, – teigė „Barcelona“ treneris Luisas Enrique.

Ryškiausia „Barcelona“ žvaigždė trečiadienio vakarą „Nou Camp“ stadione įmušė du įvarčius ir atliko rezultatyvų perdavimą, kurie lėmė šeimininkų triumfą.

L.Enrique („Barcelona“ treneris): „Lionelis Messi yra žaidėjas iš kitos planetos. Mėgaujuosi malonumu kiekvieną dieną jį matyti treniruotėse.

Bet žavėdamiesi jo žaidimu puolime atkreipkite dėmesį į tai, ką jis atliko ir gindamasis.

Visi matėme nuostabias jo rungtynes, bet noriu pabrėžti, kad visa mūsų komanda buvo labai gera. Mes gerai gynėmės, aukštai spaudėme varžovus ir perimdavome kamuolį kaip įmanoma arčiau jų vartų. Tai ypač patvirtino ta situacija, kai įmušėme pirmąjį įvartį.

Mes sugebėjome pasinaudoti ta akimirka, kai varžovai mėgino rizikuoti.

Puolime mes turime tris žaidėjus, apie kurių savybes net nėra ką diskutuoti. Leo atkimšo lyg butelį šias rungtynes mūsų naudai, o mes buvome tikslūs per paskutiniąsias mačo minutes.

Tai buvo labai atkaklios rungtynės, kai abi komandos mėgino spausti, nesuteikti ramybės varžovams ir pačios kurti progas.

Mes sukūrėme daugiau už varžovus ir per 15 minučių laimėjome šį mačą, bet dar nepatekome į finalą.

Neabejoju, kad kitą antradienį bus labai sunku. Šiandien, be jokios abejonės, buvo labai geras vakaras, o rezultatas yra įspūdingas, bet didžiają dalį laiko rungtynės buvo apylygės.

(apie mačą Miunchene) Futbole gali visko nutikti. Prisimenu „Bayern“ ketvirtfinalį, kai jie pralaimėjo pirmąjį mačą svečiuose „Porto“ (1:3, net namuose laimėjo 6:1 – Red.).

Mes nesvarstysime, kaip bus, bet tikrai sieksime tik pergalės per atsakomąsias rungtynes.

(apie tai, kad „Bayern“ daugiau laiko (52%) kontroliavo kamuolį). Aš visuomet buvau prastas matematikas. Aš niekuomet nesidomiu procentais. Man svarbu tik pamatyti kamuolio valdymo statistiką varžovų aikštės pusėje. Štai kas yra iš tiesų svarbu“.

Gerard'as Pique („Barcelona“ gynėjas): „Mes sužaidėme išskirtinį mačą. Labai gerai gynėmės, nes jie neatliko nė vieno tikslaus smūgio į vartus. Kai tokia komanda kaip „Bayern“ nepataiko nė vieno smūgio, tai tiesiog neįtikėtina.

Puldami mes gerai pasinaudojome pasitaikiusiomis progomis ir padarėme jiems daug bėdų kontraatakuodami.

(Apie Messi). Pepas Guardiola jį puikiai pažįsta ir yra tiksliai pasakęs: kai Leo užsivedęs, jo niekas negali sustabdyti. Leo įmušė du fantastiškus įvarčius.

(Apie mačą Miunchene) Futbole niekuomet negali būti užtikrintas. „Bayern“ yra didi komanda, o namuose jai papildomus sparnus suteikia sirgaliai. Ten mes privalome įmušti įvartį, kad jiems reikėtų jau mušti net penkis“.

Ivanas Rakitičius („Barcelona“ saugas): Mes visas rungtynes stengėmės įmušti tą pirmąjį įvartį ir niekuomet nemažinom ritmo. Galiausiai mus išgelbėjo puolėjai, kurie žaidė įspūdingai.

(Apie Messi) Pasikartosiu ir būsiu nuobodus, bet štai kur yra skirtumas tarp didžio žaidėjo ir išskirtinio unikalaus žaidėjo. Kito tokio kaip Leo nėra.

lrytas.lt

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...