"Barcelona" tik po atkaklios kovos nugalėjo dešimtyje žaidusį "Villarreal" (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį sužaistos ketverios 15-ojo turo rungtynės.

Dėl titulo vilčių neprarandanti Madrido "Atletico" pasiekė svarbią pergalę Sevilijoje. Diego Simeone auklėtiniai rezultatu 1-0 nukovė vietos "Real Betis".

Pergalingą įvartį svečiams iš Ispanijos sostinės 29-ąją susitikimo minutę pelnę Saulis Niguezas.

"Atletico" savo sąskaitoje turi 33 taškus ir bent laikinam nuo lyderių sumažino atsilikimą iki pergalės.

Kitose rungtynėse kiek netikėtą nesėkmę prieš absoliučius lygos autsaiderius namuose patyrė San Sebastiano "Real Sociedad". Baskai rezultatu 0-2 buvo priversti pripažinti "Malaga" pranašumą.

Dar kitoje akistatoje Bilbao "Athletic" išvykoje po permainingos kovos iškovojo pergalę prieš Valensijos "Levante".

Paskutinėje dvikovoje "Barcelona" išvykoje susigrūmė su "Villarreal". Ernesto Valverde auklėtiniai turėjo rimtų sunkumų, tačiau 60-ąją minutę raudona kortelė pakeitė rungtynių scenarijų ir katalonai palaužė šeimininkus.

Pirmajame kėlinyje įvarčių nekrito. "Villarreal" gana drąsiai žaidė varžovų aikštės pusėje ir keletą kartų rimtai privertė padirbėti Marcą-Andre ter Stegeną.

Antrajame kėlinyje "submarinams" reikalai taip nesiklostė gerai - 60-ąją minutę iš aikštės už grubią pražangą buvo pašalintas  "Villarreal" saugas Raba.

Po šio epizodo katalonai perlaužė rungtynes ir 72-ąją minutę Luisas Suarezas pasiekė fantastišką įvartį po puikios kombinacijos su Paco Alcaceru. Pergalę 83-ąją minutę užtvirtino Lionelis Messi.

"Barca" nutraukė dviejų lygiųjų seriją iš eilės ir įsirašė svarbius tris taškus. Po pergalės katalonai prieš antroje vietoje esančią "Valencia" išlaiko 5 taškų pranašumą.

"Real Betis" 0 - 1 "Atletico" (VIDEO)
29' [0 - 1] S. Niguez

"Real Sociedad" 0 - 2 "Malaga"
23' [0 - 1] B. Baston (11 m. baudinys)
58' [0 - 2] C. Castro
58' B. Baston ("Malaga") nerealizavo 11 m. baudinio

"Levante" 1 - 2 "Athletic"
5' [0 - 1] A. Aduriz (11 m. baudinys)
73' [1 - 1] A. Laporte (į savus vartus)
79' [1 - 2] S. Psotigo (į savus vartus)

"Villarreal" 0 - 2 "Barcelona"
72' [0 - 1] L. Suarez
83' [0 - 2] L. Messi

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/dSCAX3auYhs" frameborder="0" gesture="media" allow="encrypted-media" allowfullscreen></iframe>