"Barcelona" sutriuškino "Getafe", bet pasiekė klubo anti-rekordą (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse tęsiasi 29-asis turas, kuriame sužaistos keturios rungtynės.

"Camp Nou" stadione "Barcelona" susitiko su Madrido "Getafe". Luiso Enrique auklėtiniai rezultatu 6-0 nušlavė iš po savo kojų varžovus iš sostinės, tačiau pasiekė rekordą, kurį vargu ar norės kada pagerinti.

Mačas prasidėjo varžovų įvarčių į savus vartus. 11-ąją minutę pranašumą padidinti galėjo Lionelis Messi, tačiau argentiniečiui ir vėl nepavyko realizuoti 11 metrų baudinio. Geriausias pasaulio futbolininkas šį sezoną Ispanijoje nuo 11 metrų žymos pasižymėjo keturis kartus iš septynių bandymų.

Tačiau šeimininkų tai neišblaškė ir 40-ąją minutę katalonai jau pirmavo rezultatu 4-0. Po įvartį pelnė Luisą Suarezą startinėje sudėtyje pakeitęs Muniras El Hadddadi, Neymaras ir Lionelis Messi.

Antrasis kėlinys ir toliau sėkmingai klostėsi Ispanijos čempionams. Antrą įvartį šiame susitikime pelnė Neymaras, pasižymėjęs po trečio L. Messi rezultatyvaus perdavimo. Galutinis taškas buvo padėtas dar 57-ąją minutę, kai varžovų vartininką nuginklavo turkas Arda Turanas.

"Barcelona" šį sezoną ne tik prasčiausiai realizuoja 11 metrų baudinius iš visų "Primera" komandų, bet ir įsirašė į klubo istoriją. Šį sezoną Ispanijoje katalonai gavo penkiolika 11 metrų baudinių ir tik septyni smūgiai buvo tikslūs - tai klubo anti-rekordas.

Kad ir kaip prastai "Barca" realizuotų 11 metrų baudinius, jiems tai netrukdo pirmenybėse rikiuotis pirmoje vietoje ir prieš artimiausius persekiotojus turėti 8 taškų pranašumą.

Kitose rungtynėse neklydo ir artimiausias katalonų oponentas Madrido "Atletico" klubas. Saulio Niguezo, Antoine'o Griezmanno ir Andrea Correa įvarčiai leido "Rojiblancos" ekipai džiaugtis pergale rezultatu 3-0 prieš La Korunjos "Deportivo".

Dar kiti susitikimai baigėsi Vigo "Celta" pergale prieš "Real Sociedad" ir "Rayo Vallecano" - "Eibar" lygiosiomis.

"Barcelona" 6 - 0 "Getafe"
8' [1 - 0] J. Rodriguez (į savus vartus)
19' [2 - 0] M. El Haddadi
32' [3 - 0] Neymar
40' [4 - 0] L. Messi
51' [5 - 0] Neymar
57' [6 - 0] A. Turan
11' L. Messi ("Barcelona") nerealizavo 11 m. baudinio

"Celta" 1 - 0 "Real Sociedad"
16' [1 - 0] I. Aspas

"Atletico" 3 -  0 "Deportivo"
18' [1 - 0] S. Niguez
60' [2 - 0] A. Griezmann
83' [3 - 0] A. Correa

"Rayo Vallecano" 1 - 1 "Eibar"