"Barcelona" savo aikštėje įrodė pranašumą prieš "Villarreal" (25)

"Barcelona" savo aikštėje įrodė pranašumą prieš "Villarreal"

Antradienį vakare Ispanijos "La Liga" pirmenybėse buvo sužaistos pirmos trejos 6-ojo turo rungtynės.

"Camp Nou" stadione po savaitgalį patirtos nesėkmės bandė atsitiesti "Barcelona". Ernesto Valverde treniruojama komanda grįžo į pergalių kelią rezultatu 2:1 įveikdama "Villarreal" vienuolikę.

Katalonai pirmąjį kėlinį su Lioneliu Messi priešakyje pradėjo galingai – jau 6-ąją minutę po argentiniečio pakelto kampinio galva pasižymėjo Antoine'as Griezmannas.

Daug laiko padidinti pranašumą šeimininkams neprireikė – 15-ąją minutę iš maždaug 25 metrų tikrą "patranką" paleidęs Arthuras nepaliko jokių šansų Sergio Asenjo.

Visgi pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje "Villarreal" komandai pavyko grįžti į kovą, kai po dar įspūdingesnio tolimo šūvio pasižymėjo Santi Cazorla.

Pirmąjį kėinį katalonai užbaigė praktiškai dešimtyje, nes Lionelis Messi dėl traumos sunkiai lakstė po aikštę. Po pertraukos argentinietis į aikštę taip ir nebegrįžo – jį pakeitė traumą išsigydęs Ousmane'as Dembele.

Antroje mačo pusėje "Villarreal" bandė kibti į atlapus, tačiau pastangų neužteko – "Barcelona" daugiau nepraleido ir pasiekė sunkią, bet itin reikalingą pergalę.

Jie bent laikinam pakilo į ketvirtąją vietą bei nuo lyderių sumažino atsilikimą iki taško. "Villarreal" rikiuojasi aštuntoje pozicijoje.

Kitos rungtynės baigėsi Sevilijos "Real Betis" pergale prieš "Levante" ir "Real Valladolid" – "Granada" klubų lygiosiomis.

"Barcelona" 2 - 1 "Villarreal"
6' [1 - 0] A. Griezmann
15' [2 - 0] Arthur
44' [2 - 1] S. Cazorla

"Real Betis" 3 - 1 "Levante"
7' [0 - 1] Hernani
45+3' [1 - 1] Loren
48' [2 - 1] Loren
67' [3 - 1] B. Iglesias

"Real Valladolid" 1 - 1 "Granada"
12' [1 - 0] O. Plano
42' [1 - 1] C. Fernandez

Straipsnio įvertinimas: 2 1
  • daydreamS

Eilini karta isitikinom, kad Barca be Messi po kazkiek metu tures dideliu problemu, kai dabar turi Real 😃

• 20
  • Fati isejas i aikste per 15min sukele daugiau gresmes nei Suarez per 2 rungtynes

• 19
  • wow

Tikėkimės Fati nelydės traumos ir Valverde ir toliau suteiks jam daug laiko, nes tai ką damonstruoja būdamas tokio amžiaus yra kitas lygis.

• 18
  • gg

zejau rungtynes tai suarez jau negali zaisti visu 90min ant 70min jau gaude kvapa, panasu kad jau laikas jam isvykti

• 16
  • SS SUKA

Valverde OUT FATI per 10 min sukure daugiau nei visi likeper 80 min.

• 16
  • Bau Darius

Forzoz komentarai tai tik totalus stumimas, jam tikrai negerai su psichika, komentuok tu tik sau gerus straipsnius, nes greitai nusizudysi, nelysk ne i savo darza.

• 3
  • XXXXXXX
    Baigia

Isproteti forza turbut apsikabines Ronaldo plakatus dabar isdykauja.

Forza antidepresantus ryja dabar, po FIFA apdovanojimų jis užsidebresavo. UEFA jau buvo smūgis, o po FIFA sugžiuždė jį. Ir ne tiesa, kad futbolas padeda sujungti žmonęs, Forza atsijungė kaip tik. Juve Forza, klaune mūsų ar visk su tavim gera? 😀

• 2
  • Vaidoshius

Messi ant tiek žiaurus, kad turi mušti iš rūbinės kad patenkintų CRAP7 malkos graužikus 😀 😀 Tikrai, kad mistika, visą sužaistą laiką sudėjus dviejų mačų dar nesulošė 😀 Ant kupros užkrauta milijardinė Barcos sudėtis ir Argentinos varguoliai, duokit žmogui pailsėt biški prieš eilinį pragarą, kai reikės visus tempti už pakarpos. Esant Messiui visa Barca kaip diena ir naktis skiriasi, vien jo smaukymąsis aikštelėje pagyvina žaidimą, ką kalbėti kai pradeda siautėti. Kanibalezo dienos kaip ir suskaičiuotos turėtų būti, kelėnai ir amžius jau jį prisivijo keli metai atgal, bet šį sezoną kol kas atrodo tik savo šešėlis. Bet kadangi muša su Messi pitakais tai kol savo noru neišeis, teks Barcai kentėti 😀 Artūro šūvis monstriškas. Bet iš esmės Barca yra kritinėje padėtyje, gali ir Messi nebeištempti ValMierdos dau.no komandos skandinimo. Ko gero turi kokią tai namų gamybos sekso juostą, kad po tokių katastrofų jis vis dar nejaučia rimtos grėsmės.

• 2
  • Kaubojus
    Gaucho

Priminimas visiems, Messi dar nėra ileides golo šį sezoną niekur 😃 kažkokia mistika..