"Barcelona" savo aikštėje įrodė pranašumą prieš "Villarreal"

Antradienį vakare Ispanijos "La Liga" pirmenybėse buvo sužaistos pirmos trejos 6-ojo turo rungtynės.

"Camp Nou" stadione po savaitgalį patirtos nesėkmės bandė atsitiesti "Barcelona". Ernesto Valverde treniruojama komanda grįžo į pergalių kelią rezultatu 2:1 įveikdama "Villarreal" vienuolikę.

Katalonai pirmąjį kėlinį su Lioneliu Messi priešakyje pradėjo galingai – jau 6-ąją minutę po argentiniečio pakelto kampinio galva pasižymėjo Antoine'as Griezmannas.

Daug laiko padidinti pranašumą šeimininkams neprireikė – 15-ąją minutę iš maždaug 25 metrų tikrą "patranką" paleidęs Arthuras nepaliko jokių šansų Sergio Asenjo.

Visgi pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje "Villarreal" komandai pavyko grįžti į kovą, kai po dar įspūdingesnio tolimo šūvio pasižymėjo Santi Cazorla.

Pirmąjį kėinį katalonai užbaigė praktiškai dešimtyje, nes Lionelis Messi dėl traumos sunkiai lakstė po aikštę. Po pertraukos argentinietis į aikštę taip ir nebegrįžo – jį pakeitė traumą išsigydęs Ousmane'as Dembele.

Antroje mačo pusėje "Villarreal" bandė kibti į atlapus, tačiau pastangų neužteko – "Barcelona" daugiau nepraleido ir pasiekė sunkią, bet itin reikalingą pergalę.

Jie bent laikinam pakilo į ketvirtąją vietą bei nuo lyderių sumažino atsilikimą iki taško. "Villarreal" rikiuojasi aštuntoje pozicijoje.

Kitos rungtynės baigėsi Sevilijos "Real Betis" pergale prieš "Levante" ir "Real Valladolid" – "Granada" klubų lygiosiomis.

"Barcelona" 2 - 1 "Villarreal"
6' [1 - 0] A. Griezmann
15' [2 - 0] Arthur
44' [2 - 1] S. Cazorla

"Real Betis" 3 - 1 "Levante"
7' [0 - 1] Hernani
45+3' [1 - 1] Loren
48' [2 - 1] Loren
67' [3 - 1] B. Iglesias

"Real Valladolid" 1 - 1 "Granada"
12' [1 - 0] O. Plano
42' [1 - 1] C. Fernandez