"Barcelona" prašo bankų padengti A. Griezmanno išpirkos sumą

"Barcelona" nori kuo greičiau savo sirgaliams pristatyti Antoine'ą Griezmanną ir į pagalbą šaukiasi bankus.

Katalonai tikėjosi gerokai greičiau užbaigti derybas su Madrido "Atletico", tačiau Ispanijos klubas pradėjo rodyti ragus, kai sužinojo, jog "Barca" be jų žinios su A. Griezmannu derėjosi nuo praėjusio sezono vidurio.

Nuo liepos mėnesio A. Griezmanno kontrakte su "Atletico" įsigaliojo 120 mln. eurų išpirkos suma. "Barca" tikėjosi, kad su "rojiblancos" pavyks susitarti dėl dalimis išskirstytos sumos, tačiau Madrido komanda dabar nori gauti pilną išpirkos sumą.

Tokiu atveju "Barcelona" klubas privalo visą 120 mln. eurų sumą sumokėti į "La Liga" sąskaitą, kuri ir reguliuoja žaidėjų išpirkas.

"Barcelona", neturėdama arba negalėdama išleisti tokios sumos, pradėjo kreiptis į bankus, kad šie padengtų A. Griezmanno transferų sumą "La Liga" biurui.

Katalonai taip pat tikėjosi, kad į A. Griezmanno sandorį bus galima įtraukti Nelsoną Semedo. "Atletico" buvo nusiteikęs šioms deryboms, tačiau tam įvykti neleido Ernesto Valverde, kuris gynėją vis dar mato svarbia komandos dalimi.

"Barcelona" tikisi, kad dar iki penktadienio pavyks padengti išpirkos sumą ir A. Griezamnną pristatyti "Camp Nou" stadione šį šeštadienį.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...