"Barcelona" prasibrovė į Karaliaus taurės ketvirtfinalį (VIDEO)

Trečiadienį Ispanijoje buvo sužaistos ketverios atsakomosios Karaliaus taurės aštuntfinalio rungtynės.

"Barcelona" po pralaimėjimo prieš Bilbao "Athletic" ekipą bandė atsitiesti savo žiūrovų palaikomame stadione. Luiso Enrique auklėtiniai lengvo pasivaikščiojimo neturėjo, tačiau varžovus nugalėjo rezultatu 3-1 ir žengė į kitą etapą.

Katalonai pirmajame susitikime patyrė pralaimėjimą rezultatą 1-2, todėl bent vienas įvartis šioje dvikovoje buvo gyvybiškai svarbus.

35-ąją minutę šeimininkai įsiveržė į priekį - po puikaus Neymaro perdavimo Luisas Suarezas stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą.

Antrasis kėlinys "Barcai" prasidėjo dar sėkmingiau - 48-ąją minutę savo uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo Neymaras, kuris pasižymėjo po kelių mėnesių pertraukos.

51-ąją minutę baskams pavyko pasiekti kiek netikėtą įvartį, kuris galėjo reikšti pratęsimą. Vis dėlto "Barcelona" nusiteikusi žaisti dar papildomo pusvalandžio nebuvo ir lemiamą įvartį 78-ąją minutę pelnė Lionelis Messi, tiksliai pasiuntęs kamuolys baudos smūgio metu.

Į ketvirtfinalį taip pat žengė San Sebastiano "Real Sociedad", "Alcorcon" bei "Deportivo Alaves".

"Barcelona" 3 - 1 "Athletic"
(Pirmas mačas: 1-2, galutinis rezultatas: 4-3)
35' [1 - 0] L. Suarez
48' [2 - 0] Neymar (11 m. baudinys)
51' [2 - 1] E. Saborit
78' [3 - 1] L. Messi

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10018296" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Villarreal" 1 - 1 "Real Sociedad"
(Pirmas mačas: 1-3, galutinis rezultatas: 2-4)
15' [0 - 1] M. Oyarzabal
45' [1 - 1] R. Soriano
89' N. Sansone ("Villarreal") pašalintas iš aikštės

"Cordoba" 1 - 2 "Alcorcon"
(Pirmas mačas: 0-0, galutinis rezultatas: 1-2)
9' [1 - 0] F. Piovaccari
51' [1 - 1] D. Rodriguez
68' [1 - 2] O. Alejo

"Alaves" 1 - 1 "Deportivo"
(Pirmas mačas: 2-2, galutinis rezultatas: 3-3)
45' [1 - 0] E. Mendez
62' [1 - 1] A. Arribas
47' T. Hernandez ("Alaves") pašalintas iš aikštės