"Barcelona" prarado taškus Valensijoje, Madrido ekipos mažina atsilikimą (FOTO, VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse vyksta 14-asis turas, kuriame sužaistos penkerios rungtynės.

"Santiago Bernabeu" stadione ginklus tarpusavyje surėmė dvi Madrido ekipos - "Real" ir "Getafe". Rafaelio Benitezo auklėtiniai sunkumų neturėjo ir šventė pergalę rezultatu 4-1.

Visus įvarčius nugalėtojai pelnė pirmajame kėlinyje. Pirmasis po puikaus Pepe perdavimo pasižymėjo Karimas Benzema, kuris 16-ąją minutę pelnė dar vieną įvartį ir pradėjo varžovų triuškinimą.

Savo žaidimą pajutę "Real" futbolininkai nesustojo ir 35-ąją minutę Garethas Bale'as pelnė trečiąjį komandos įvartį, o galutinai "Getafe" artėjant pirmajam kėliniui į pabaigą pribaigė tikslus Cristiano Ronaldo šūvis.

Antrajame kėlinyje svečiams pavyko pasiekti savo tikslą, kai po kampinio galva pasižymėjo Alexis, bet rungtynių baigčiai įtakos tai neturėjo.

Kitose rungtynėse "Granada" namuose neatsilaikė prieš Madrido "Atletico" ir patyrė pralaimėjimą. "Rojiblancos" į pergalę atvedė Diego Godino ir Antoine'o Griezmanno įvarčiai.

"Mestalla" stadione susigrūmė dvi vieną kitą gerai pažįstančios komandos - "Valencia" ir "Barcelona". Be trenerio Nuno visai neseniai likusi "šikšnosparnių" ekipa mačo pabaigoje išlygino rezultatą ir atėmė taškus iš lyderių.

Luiso Enrique auklėtiniai turėjo įtikinamą pranašumą ir sukūrė daugiau pavojingų progų. 59-ąją minutę vieną iš progų virto įvarčiu, kai po tikslaus Lionelio Messi pedavimo pasižymėjo vienas rezultatyviausių "Primeros" žaidėjų Luisas Suarezas.

Vis dėlto šeimininkams rungtynių pabaigoje pavyko išlyginti rezultatą. 86-ąją minutę perdavimo iš gilumos sulaukęs Paco Alcaceras suklaidino varžovus, kurie leido pabėgti Santi Minai ir nuginkluoti Claudio Bravo.

"Barcelona" su 34 taškais išlieka tvirtu Ispanijos pirmenybių lyderiu, tačiau "Atletico" nuo katalonų sumažino atsilikimą iki 2 taškų, o "Real" - iki 4.

"Real" 4 - 1 "Getafe"

4' [1 - 0] K. Benzema

16' [2 - 0] K. Benzema

35' [3 - 0] G. Bale

38' [4 - 0] C. Ronaldo

70' [4 - 1[ Alexis

"Granada" 0 - 2 "Atletico"

20' [0 - 1] D. Godin

76' [0 - 2] A. Griezmann

"Valencia" 1 - 1 "Barcelona"

59' [0 - 1] L. Suarez

86' [1 - 1] S. Mina