„Barcelona“ po atkaklios kovos palaužė „Real Sociedad“ vienuolikę © JumpStory nuotr.

Ketvirtadienį vykusiose rungtynėse „Barcelona“, išvykoje, rezultatu 1:0 įveikė „Real Sociedad“ pasipriešinimą.

Vienintelis rungtynių įvartis krito 11 minutę. Po puikaus Ferrano Torreso aukšto perdavimo Pierre-Emerickas Aubameyangas galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Likusioje pirmojo kėlinio dalyje abi komandos apsikeitė pavojingomis atakomis, tačiau rezultatas nepasikeitė.

Antrame kėlinyje šeimininkai turėjo kiek daugiau iniciatyvos ir susikūrė keletą pavojingų mometų, tačiau realizacija pastaruosius nuvylė ir Alguacilo Imanolo auklėtiniams teko pripažinti skaudų pralaimėjimą.

Po šio susitikimo „Barca“ kyla į antrąją turnyrinės lentelės poziciją, o juos nuo čempionato lyderių Madrido „Real“ skiria 15 taškų.