"Barcelona" per kelias minutes atsitiesė ir iškovojo pergalę prieš "Villarreal"

Sekmadienį Ispnijos futbolo čempionate buvo žaidžiamos 21-ojo turo rungtynės. “Barcelona“ dukart buvo priversta vyris varžovus, tačiau sugebėjo persverti rezultatą.

Katalonai savo aikštėje 3:2 (1:1) nugalėjo „Villarreal“ komandą.

Svečius pirmojo kėlinio pabaigoje išvedė D.Cheryshevas. Paskutinę kėlinio minutę rezultatą išlygino Neymaras.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą vėl svečių naudai persvėrė L.Vietto. Tačiau vos po kelių minučių Rafinha išlygino rezultatą, o L.Messi pelnė pergalingą įvartį.

Po šios pergalės „Barcelona“ iki minimumo sumažino atsilikimą nuo Madrido „Real“ komandos, tiesa, „Real“ žaidė vieneriomis rungtynėmis mažiau.

„Barcelona“ – „Villarreal“ 3:2. Neymaras (45), Rafinha (53), L.Messi (55)./ D.Cheryshevas (30). L.Vietto (51).

Bilbao „Athletic“ komanda išvykoje 2:0 (0:0) nugalėjo lygos autsaiderę „Levante“ komandą. Nugalėtojams abu įvarčius antrajame kėlinyje pelnė A.Adurizas.

„Levante“ – „Athletic“ 0:2. A.Adurizas (48, 90).

„Almeria“ – „Getafe“ 1:0. E.Mendezas (44), T.Hemedas (82-raudonoji kortelė)./ S.Escudero (63).

„Sevilla“ – „Espanyol“ 3:2. D.Figueiras (26), Vitolo (35), I.Aspas (89)./ C.Stuani (15-11 m baudinys), F.Casilla (40-raudonoji kortelė), V.Sanchezas (77).