Trečioje vietoje Ispanijoje žengiančios "%c00006" prezidentas Joanas Laporta pareiškė, kad ilgametis klubo saugas Luisas Enrique (%p00224) rytojaus rungtynėse su "Racing", kurios šiam ispanui bus paskutinės "Nou Camp" stadione, bus oficialiai pagerbtas.

Vakarykštis Laportos pasisakymas buvo pirmasis oficialus pareiškimas, kad 34-ių saugas nepratęs sutarties, kuri baigiasi po šio sezono, su "Barcelona".

"Dėl savo atsidavimo jis yra tarsi klubo simbolis, - kalbėjo Laporta. - Mes juo labai didžiuojames. Tikimės, kad oficiali ceremonija bus tarsi atsidėkojimas už visus jo nuopelnus klubui".

Per aštuonerius "Barcoje" praleistus sezonus, Enrique iškovojo 7-is titulus, sužaidęs 299 rungtynes, per kurias įmušė 109 įvarčius. Ispanas taip pat 62 kartus atstovavo Ispanijos rinktinei ir įmušė 12-ą įvarčių.

Luisas Enrique į "Barceloną" atėjo 1996-ais metais, ir greitai tapo vienu mėgstamiausių žaidėjų tarp klubo sirgalių, nepaisant to, kad prieš tai jis penkerius metus atstovavo aršiausiam "Barcos" priešui Madrido "Real" klubui.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos