"Barcelona" neturėjo vargo prieš "Eibar", "Atletico" palaužė "Valencia" (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse tęsiasi 28-ojo turas, kuriame sužaistos penkios rungtynės.

Turnyro lyderis "Barcelona" klubas išvykoje susigrūmė su "Eibar" vienuolike. Rungtynių pradžioje priešinusi šeimininkų ekipa patyrė triuškinantį pralaimėjimą rezultatu 0-4.

8-ąją minutę svečius iš Katalonijos į priekį išvedė Muniras El Haddadi. Po ispano įvarčio "Eibar" pradėjo kurti savas progas, tačiau 41-ąją minutę šeimininkų bandymai nuėjo veltui - Lionelis Messi po puikaus reido nuginklavo varžovų vartininką.

Antrajame kėlinyje tas pats L. Messi realizavo 11 metrų baudinį, o galutinį tašką 84-ąją minutę padėjo Luisas Suarezas. "Barcelona" nuo artimiausių persekiotojų turi 8 taškų pranašumą.

Kitose rungtynėse Sevilijos "Real Betis" ir Bilbao "Athletic" parklupdė savo varžovus, o San Sebastiano "Real Sociedad" išsiskyrė lygiosiomis su Valensijos "Levante".

Paskutinėse vakaro rungtynėse Gary Neville'o treniruojama "Valencia" namuose susigrūmė su Madrido "Atletico" klubu. Diego Simeone auklėtiniai buvo pranašesni ir "šikšnosparnius" nukovė rezultatu 1-3.

24-ąją minutę sostinės ekipą į priekį išvedė Antoine'as Griezmannas, tačiau po keturių minučių rezultatą išlygino rusas Denisas Cheryshevas. Vis dėlto antrajame kėlinyje "Rojiblancos" kilo į lemiamą mūšį ir Fernando Torreso su Yannicko Carrasco įvarčiai garantavo pergalę.

"Eibar" 0 - 4 "Barcelona"
8' [0 - 1] Munir
41' [0 - 2] L. Messi
76' [0 - 3] L. Messi (11 m. baudinys)
84' [0 - 4] L. Suarez

"Real Betis" 2 - 0 "Granada"
85' [1 - 0] A. N'Diaye
90' [2 - 0] R. Castro
53' J. Vargas ("Real Betis") pašalintas iš aikštės
90' A. Fernandez ("Granada") pašalintas iš aikštės

"Gijon" 0 - 2 "Athletic"
27' [0 - 1] Benat
59' [0 - 2] O. de Marcos
74' A. Laporte ("Athletic") pašalintas iš aikštės

"Real Sociedad" 1 - 1 "Levante"
14' [1 - 0] D. Reyes
24' [1 - 1] Deyverson

"Valencia" 1 - 3 "Atletcio Madrid"
24' [0 - 1] A. Griezmann
28' [1 - 1] D. Cheryshev
72' [1 - 2] F. Torres
85' [1 - 3] Y. Carrasco

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8344078" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>