"Barcelona" neįveikė "Betis" © Eurofootball.lt
Trečiadienį Ispanijoje buvo sužaistos vienintelės atkeltos rungtynės - jose Sevilijos "Betis" namuose sugebėjo pristabdyti Europos čempionus "Barcelona". Rungtynės baigėsi 1-1 ir tai leido "Barcelona" tapti vienvalde Ispanijos čempionato lydere.

Rungtynių šeimininkai pirmavo po 37-ą minutę brazilo puolėjo Roberto po kampinio įmušto įvarčio, tačiau antrojo kėlinio viduryje smūgiu galva rezultatą išlygino "Barcelona" ir Meksikos rinktinės gynėjas Rafaelis Marquezas.

Tiesa, "Betis" rungtynių pabaigoje vos neįmušė pergalingo įvarčio, kai brazilas Assuncao baudos smūgiu sudrebino vartų konstrukciją, o per pridėtinį laiką gynėjas Nano galva smūgiavo visai šalia vartų.

"Ne tokio rezultato mes tikėjomės, - po rungtynių kalbėjo "Barcelona" strategas Frankas Rijkaardas. - Sevilijoje sunku žaisti, o "Betis" yra stiprūs varžovai.

Statistika

Sevilijos "%c00097" 1 - 1 "%c00006"
37` [1 - 0] Robert
61` [1 - 1] Rafael Marquez