''Barcelona'' namuose po atkaklios kovos palaužė ''Valencia'' (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos „La Liga” pirmenybėse šeštadienį žaidžiamos penkerios 32-ojo turo rungtynės.

Vis arčiau čempionų titulo esanti „Barcelona” atsitiesė po itin skaudžios nesėkmės Romoje ir šiandien „Camp Nou” stadione rezultatu 2-1 nugalėjo „Valencia”.

Katalonams lengva nebuvo - svečiai turėjo ne vieną puikią progą pasižymėti, tačiau būsimus šalies čempionus lydėjo sėkmė.

Įtampą rungtynėse nuėmė Luisas Suarezas - urugvajietis 15-ąją minutę po paslėpto Coutinho perdavimo išvedė „Barcą” į priekį.

Antrojo kėlinio pradžioje pranašumą padidino po kampinio pasižymėjęs Samuelis Umtiti, nors dar prieš kelias akimirkas po jo grubios klaidos „Valencia” turėjo galimybę lyginti rezultatą.

86-ąją minutę Dani Parejo nuo 11 metrų žymos sumažino atsilikimą, tačiau per likusį laiką svečiai nepajėgė išsigelbėti.

Pergalę iškovojusi „Barca” nuo artimiausių persekiotojų turi 14 taškų pranašumą. Jei „Atletico” per artimiausius dvi rungtynes bent kartą patirs nesėkmę, katalonai kitame ture galės užsitikrinti titulą.

Kitose rungtynėse keturių įvarčių dramoje „Sevilla” pasiekė lygiąsias rezultatu 2-2 prieš „Villarreal”.

Šiandien Ispanijoje įvyks dar trejos akistatos.

''Barcelona'' 2 - 1 ''Valencia''
15' [1 - 0] L. Suarez
51' [2 - 0] S. Umtiti
86' [2 - 1] D. Parejo (11 m. baudinys)

''Sevilla'' 2 - 2 ''Villarreal''
36' [0 - 1] Raba
68' [0 - 2] C. Bacca
78' [1 - 2] Nolito
82' [2 - 2] S. N'Zonzi
62' W. Ben Yedder (''Sevilla'') pašalintas iš aikštės
76' J. Costa (''Villarreal'') pašalintas iš aikštės
77' Nolito (''Sevilla'') nerealizavo 11 m. baudinio

''Las Palmas'' 0 - 1 ''Real Sociedad''

''Leganes'' 1 - 0 ''Celta''

''Bilbao'' 2 - 3 ''Deportivo''