"Barcelona" išvykoje turėjo vargo su "Almeria", "Real" nepaliko jokių vilčių "Rayo" ekipai (VIDEO)

Šeštadienį vakare Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos penkerios 11-ojo turo rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko "Juegos Mediterraneos" stadione, kur savo žiūrovų palaikoma "Almeria" susigrūmė su "Barcelona". Luiso Enrique auklėtiniai tik rungtynių pabaigoje rezultatu 1-2 palaužė šeimininkus.

Katalonai visą rungtynių laiką dominavo ir sukūrė daugiau progų, tačiau pirmoji į priekį įsiveržė "Almeria" ekipa. Po puikaus komandos draugo perdavimo Claudio Bravo nuginklavo Thievy Bifouma.

Antrajame kėlinyje "Barcai" nebuvo kur trauktis ir L.Enrique atliko du keitimus - aikštėje pasirodė Luisas Suarezas ir Neymaras. 73-ąją minutę pastarasis jau išlygino rezultatą, gavęs perdavimą iš L.Suarezo.

Po 11 minučių galiausiai katalonams pavyko įsiveržti į priekį ir išplėšti pergalę. Tas pats urugvajietis L.Suarezas atliko rezultatyvų perdavimą mačo didvyriui Jordi Albai.

Kitose rungtynėse Madrido "Real" futbolininkai "Santiago Bernabeu" stadione nepaliko jokių vilčių Madrido "Rayo Vallecano" vienuolikei.

9-ąją minutę pasižymėjo Garethas Bale'as, o 40-ąją minutę po standartinės situacijos įvartį pelnė Sergio Ramosas. Vis dėlto, pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai sumažino atslikimą, kai grubią klaidą prie Keyloro Navaso ginamų vartų padarė Jamesas Rodriguezas.

Antrajame kėlinyje "Rayo" nebesulaikė šeimininkų ir įvarčiai liejosi laisvai. 55-ąją minutę savo pirmąją įvartį karališkajame klube pelnė Toni Kroosas, o vos po keturių minučių tikslą pasiekė ir Karimas Benzema.

Galutinį tašką šiame susitikime padėjo Cristiano Ronaldo, kuris prieš "Rayo" pelnė ne tik vieną įvartį, bet atliko ir du rezultatyvius perdavimus.

"Real" su 27 taškais išlieka pirmoje vietoje ir nuo artimiausių persekiotojų turi 2 taškų pranašumą.

"Almeria" 1 - 2 "Barcelona"

37' [1 - 0] T.Bifouma

73' [1 - 1] Neymar

82' [1 - 2] J.Alba

"Getafe" 0 - 0 "Elche"

"Real Madrid" 5 - 1 "Rayo Vallecano"

9' [1 - 0] G.Bale

40' [2 - 0] S.Ramos

44' [2 - 1] A.Bueno

55' [3 - 1] T.Kroos

59' [4 - 1] K.Benzema

83' [5 - 1] C.Ronaldo

"Celta" 0 - 0 "Granada"

"Malaga" 2 - 1 "Eibar"

42' [0 - 1] M.Arruabarrena

53' [1 - 1] Juanmi

89' [2 - 1] N.Amrabat (11m. baudinys)

88' R.Navas ("Eibar") pašalintas iš aikštės