"Barcelona" ir "Atletico" pratęsė pergalių seriją Ispanijoje

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 17-ojo turo rungtynės.

Eilinę pergalę šalies pirmenybėse šventė "Barcelona", kuri rezultatu 2:0 įveikė Vigo "Celta" futbolininkus, praėjusį sezoną "Camp Nou" stadione praleidusius net penkis įvarčius.

Į pergalę katalonus vedė puolimo duetas – 10-ąją minutę Ousmane'as Dembele išvedė šeimininkus į priekį, o pergalę pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje užtvirtino Lionelis Messi.

Kitose rungtynėse sunkią, bet itin svarbią pergalę namuose pasiekė Madrido "Atletico". "Rojiblancos" Antoine'o Griezmanno įvarčio dėka palaužė Barselonos "Espanyol" pasipriešinimą.

"Barcelona" nuo antroje vietoje esančio Madrido "Atletico" išlaiko trijų taškų pranašumą.

Dar kitoje akistatoje "Real Betis"iri "Eibar" išsiskyrė lygiosiomis, o Bilbao "Athletic" pačioje rungtynių pabaigoje išleido pergalę prieš "Real Valladolid".

"Barcelona" 2 - 0 "Celta"
10' [1 - 0] O. Dembele
45' [2 - 0] L. Messi

"Atletico" 1 - 0 "Espanyol"
56' [1 - 0] A. Griezmann (11 m. baudinys)

"Real Betis" 1 - 1 "Eibar"
21' [1 - 0] A. Sanabria
72' [1 - 1] F. Orellana (11 m. baudinys)

"Athletic Bilbao" 1 - 1 "Valladolid"
45' [1 - 0] A. Aduriz (11 m. baudinys)
90+2' [1 - 1] O. Piano