"Barcelona" ir "Atletico" akistatoje - lygiosios, "Real" prarado pirmuosius taškus (VIDEO)

Trečiadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos penkerios 5-ojo turo rungtynės.

"Santiago Bernabeu" stadione Madrido "Real" klubas gavo pirmąją sezono pamoką nuo "Villarreal" ekipos. Blankiai visą susitikimą atrodžiusi "baltųjų" ekipa sužaidė lygiosiomis su "submarinais".

Pirmajame kėlinyje "Real" nesugebėjo įrodyti pranašumo, o kėlinio pabaigoje buvo nubausti po gynėjų klaidos. Raphaelis Varane prarado kamuolį, o Sergio Ramosas baudos aikštelėje sužaidė ranka ir buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Bruno.

Antrasis kėlinys šeimininkams prasidėjo sėkmingai - 48-ąją minutę išlyginamąjį įvartį pasiekė S. Ramosas. Per likusį laiką "baltieji' sukūrė nemažai pavojingų progų.

Rungtynių pabaigoje prie "Villlarreal" vartų buvo apgultis ir gerų progų turėjo Cristiano Ronaldo su Alvaro Morata. Vis dėlto "Real" ekipai pergalės pasiekti nepavyko ir nebuvo iškovota rekordinė 17 pergalė iš eilės.

Įdomiausia turo dvikova įvyko "Camp Nou" stadione, kuriame susigrūmė Madrido "Atletico" ir "Barcelona". Favoritės į titulą nepasinaudojo "Real" klubo lygiosiomis ir taip pat pasidalino po tašką.

Pirmajame kėlinyje kur kas agresyviau rungtyniavo katalonai, tačiau pirmąjį įvartį pavyko pasiekti artėjant kėliniui į pabaigą. 41-ąją minutę Ivanas Rakitičius puikiu smūgiu galva išvedė šeimininkus į priekį.

Antrajame kėlinyje "Rojiblancos" buvo aktyvesni. Diego Simeone į aikštę 60-ąją minutę metė du puolėjus - Fernando Torresą ir Andrea Correa. Nepraėjus nei minutei A. Correa pasinaudojęs neužtikrintu "Barcos" gynėjų žaidimu išlygino rezultatą.

Per likusį laiką abi komandos turėjo savo progų. Pačioje mačo pabaigoje itin aktyvūs buvo katalonai, bet pergalingo įvarčio "Camp Nou" stadione susirinkę žiūrovai taip ir neišvydo.

Po 5 turų "La Liga" pirmenybėse turnyrinė lentelės situacija nesikeičia - su 13 taškų pirmauja Madrido "Real". "Sevilla" žygiuoja antroje, "Barca" - trečioje, o "Atletico" - ketvirtoje pozicijoje.

"Real Madrid" 1 - 1 "Villarreal"
45+1' [0 - 1] Bruno (11 m. baudinys)
48' [1 - 1] S. Ramos

"Celta" 2 - 1 "Sporting Gijon"
66' [1 - 0] H. Mallo
80' [1 - 1] D. Cop (11 m. baudinys)
87' [2 - 1] I. Aspas (11 m. baudinys)

"Barcelona" 1 - 1 "Atletico"
41' [1 - 0] I. Rakitič
61' [1 - 1] A. Correa

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9755916" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Granada" 1 - 2 "Athletic Bilbao"
15' [0 - 1] R. Garcia
44' [1 - 1] M. Carcela-Gonzalez
77' [1 - 2] A. Laporte

"Real Sociedad" 4 - 1 "Las Palmas"
1' [1 - 0] W. Jose
22' [2 - 0] C. Vela (11 m. baudinys)
35' [3 - 0] D. Zurutuza
53' [4 - 0] W. Jose (11 m. baudinys)
56' [4 - 1] D. Tanausu
21' K. Boateng ("Las Palmas") pašalintas iš aikštės