"Barcelona" futbolininkai - naujieji Ispanijos čempionai (VIDEO)

Sekmadienį sužaistos visos 37-ojo turo Ispanijos "Primera" pirmenybių rungtynės.

"Vicente Calderon" stadione paaiškėjo naujieji šalies čempionai. Madrido "Atletico" savo žiūrovų akivaizdoje siekė atlaikyti "Barcelona" pasipriešinimą, tačiau Luiso Enrique auklėtiniai pasiekė mnimialią pergalę ir užsitikrino čempionų titulą.

Visas 90 minučių geriau atrodė svečiai iš Katalonijos. Savų progų pirmajame kėlinyje turėjo ir Diego Simeone vadovaujama komanda, tačiau patikimai savo vartus gynė Claudio Bravo.

Pergalingą įvartį "Barcai" pavyko pasiekti 65-ąją minutę, kai lemiamo įvarčio autoriumi tapo keturis kart geriausias pasaulio futbolininkas Lionelis Messi.

"Barcelona" klubui Madride iškovoti trys taškai garantavo čempionų titulą, kurį atėmė būtent iš "Atletico". Šalies čempionu "Barcelona" tampa jau 23-ąjį kartą.

Antroje vietoje likęs Madrido "Real" klubas išvykoje be vargo rezultatu 1-4 nugalėjo Barselonos "Espanyol". Rungtynėse išsiskyrė "hat-tricku" pasižymėjęs Cristiano Ronaldo.

Tuo tarpu po "Valencia" lygiųjų su Vigo "Celta" išlieka intriga dėl ketvirtos vietos ir kelialapio į UEFA Čempionų lygą. "Šikšnosparniai" su 74 taškai išlieka ketvirtuke, tačiau "Almeria" vienuolikę įveikusi "Sevilla" atsilieka tik vienu tašku.

Visi rezultatai:

"Atletico" 0 - 1 "Barcelona"

65' [0 - 1] L.Messi

"Espanyol" 1 - 4 "Real Madrid"

59' [0 - 1] C.Ronaldo

73' [1 - 1] C.Stuani

79' [1 - 2] Marcelo

83' [1 - 3] C.Ronaldo

90' [1 - 4] C.Ronaldo

"Cordoba" 1 - 2 "Rayo"

21' [0 - 1] R.Baena

56' [1 - 1] L.Luso

78' [1 - 2] A.Embarba

"Deportivo" 2 - 0 "Levante"

22' [1 - 0] A.Lopo

80' [2 - 0] Juanfran

"Elche" 2 - 3 "Athletic"

32' [1 - 0] J.Jonathas

45' [2 - 0] J.Jonathas

80' [2 - 1] Aketxe

87' [2 - 2] M.San Jose

90' [2 - 3] I.Williams

"Getafe" 1 - 1 "Eibar"

33' [1 - 0] F.Hinestroza

36' [1 - 1] Borja

"Real Sociedad" 0 - 3 "Granada"

74' [0 - 1] Y.El Arabi

79' [0 - 2] R.Ibanez

88' [0 - 3] R.Rochina

"Sevilla" 2 - 1 "Almeria"

30' [0 - 1] T.Bifouma

65' [1 - 1] V.Iborra

71' [2 - 1] V.Iborra

75' A.Trujillo ("Almeria") pašalintas iš aikštės

"Valencia" 1 - 1 "Celta"

8' [0 - 1] P.Hernandez

71' [1 - 1] N.Otamendi

"Villarreal" 2 - 1 "Malaga"

82' [1 - 0] G.Moreno

87' [2 - 0] G.Moreno

90' [2 - 1] S.Darder