"Barcelona" ekipai gali būti leista pirkti vieną žaidėją

"Barcelona" ekipai gali būti leista įsigyti vieną žaidėją nepaisant dabar galiojančių FIFA sankcijų, skelbia Katalonijos dienraščiai "El Mundo Deportivo" ir "Sport".
 
Katalonijos klubas dėl padarytų pažeidimų pasirašant sutartis su nepilnamečiais žaidėjais negalės įsigyti naujų futbolininkų du vadinamuosius transferų langus - 2015-ųjų žiemą ir tų pačių metų vasarą.
 
Tačiau ketvirtadienį "Barcelona" pranešė, kad šiame sezone nė vieno oficialaus mačo nesužaidusiam belgui Thomasui Vermaelenui bus atlikta operacija, o reabilitacija po jos truks 4-6 mėnesius. FIFA taisyklėse yra numatytos išimtys, kuomet ekipoms leidžiama pirkti žaidėjus net ir ne transferų lango metu, jei kuris nors iš esamų futbolininkų patiria labai sunkią traumą arba jam reikia daug laiko pasveikti.
 
Jei "Barcelona" nuspręs stiprintis, jos gretas galėtų papildyti bet kuris Ispanijos lygos žaidėjas arba galiojančių sutarčių dabar neturintys laisvieji agentai iš bet kurios valstybės.
 
Tiesa, Sporto arbitražo teismas Lozanoje iki metų pabaigos taip pat žada paskelbti galutinį sprendimą dėl "Barcelona" pateiktos apeliacijos. Katalonai yra apskundę FIFA sprendimą uždrausti jiems pirkti futbolininkus, tačiau abejojama, ar ji bus patenkinta.
 
Dilemą Katalonijos klubui teks spręsti ir tuo atveju, jei komanda tikrai nuspręs įsigyti pamainą rungtyniauti negalinčiam Th. Vermaelenui - belgas turės laikinai palikti ekipą, tačiau net ir pasveikęs į ją galės grįžti tik 2016-ųjų žiemą dėl minėtų FIFA sankcijų.

fcbarcelona.lt

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...